bebeğin suyunun normalden bir tık fazla olması ne demek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kübraeymenenes tarafından oluşturulan bebeğin suyunun normalden bir tık fazla olması ne demek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,176 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğin suyunun normalden bir tık fazla olması ne demek
Konbuyu başlatan Kübraeymenenes
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğin suyunun normalden bir tık fazla olması ne demek bu şekilde olup sagkikla doğum yapan var mı 36+2 haftalık bebeğim bir kaç gün önceki kontrolümde suyu normaldi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğin suyunun normalden bir tık fazla olması ne demek bu şekilde olup sagkikla doğum yapan var mı 36+2 haftalık bebeğim bir kaç gün önceki kontrolümde suyu normaldi
Sıkıntı olmaz cnm aşırı suyu varsa erken doğum olabilir.. ama bu şekilde zamanında doğan bebeklerde var.. doktoruna sormadın mi cnm

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Benim de suyum fazlaymış canım, hamur işi makarna pilav dikkat etmem gerekiyor. Sen de dikkat et bunlar etki yaparmış

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyleydi şekerli şeyleri komple kestim meyve bile bir dilim yiyorum kontrole gittiğimde suyunun normale döndüğünü söyledi doktor kan şekeri suyu etkiliyor bu yüzden şekerli ve hamur işlerinden uzak durmak lazım

Kübraeymenenes

Kayıtlı Üye
rank
Benim de suyum fazlaymış canım, hamur işi makarna pilav dikkat etmem gerekiyor. Sen de dikkat et bunlar etki yaparmış
Tamm canım sağ ol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde öyleydi şekerli şeyleri komple kestim meyve bile bir dilim yiyorum kontrole gittiğimde suyunun normale döndüğünü söyledi doktor kan şekeri suyu etkiliyor bu yüzden şekerli ve hamur işlerinden uzak durmak lazım
Aslında tatli şeylerle aram hiç yok meyve olarak da elma yiyorum genelde arada muz ama kan şekerine bidaha bakacak bakalim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında tatli şeylerle aram hiç yok meyve olarak da elma yiyorum genelde arada muz ama kan şekerine bidaha bakacak bakalim

Tüm sayfalar yüklendi.