Bebeğiniz kaç haftalıkken hareket etti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Bebeğiniz kaç haftalıkken hareket etti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,854 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğiniz kaç haftalıkken hareket etti
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ipekdilan123

...

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar 15+4 hamileyim ama bebek de hiç hareket yok acaba normal mi yoksa bir sorun olabilir mi? Sizin ki ne zaman oynadı

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
16 ve 20 hafta civarı hareket hissediyosun canım bence normal hele ilk gebeliginse anlamazsın bile ben ilk gebeligimde 18 hafta civari cok az hissediyodum

ErtgrlBaby

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar 15+4 hamileyim ama bebek de hiç hareket yok acaba normal mi yoksa bir sorun olabilir mi? Sizin ki ne zaman oynadı
Atar gibi bir his oluyor ilk hareketleri, ben çok erken hissetmiştim ama herkeste aynı olmaz sıkma canını 😊

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-01-29
Gebeliğinizin 13. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık bezelye kabuğu kadar.
İlk trimesterin son haftası. bebeğin parmak izi oluşur. uygun ortam olursa cinsiyet görülebilir.
Artık düşük ihtimali çok azalır. sabah bulantıları kaybolur
ve yorgunluk azalır. daha mutlu hisseder ve cinsel istekte artış olur. memede klostrum (doğumda gelen ilk süt)
oluşumu başlar.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 9 cm ağırlıgı 26 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
16 ve 20 haftalar arasında hareket eder ilk gebelikse geç hissedersin ben ilk gebeliğimde 20 haftaya yakın hissettim bu gebeliğimde 16+5 haftalıkken hissettim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.