Bebek 40 günlükken kalça filmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Bebek 40 günlükken kalça filmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 819 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek 40 günlükken kalça filmi
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şenay Asel Lina

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 40 günlük olunca kalça filmi çektirmemi söyledi sağlık ocağı ama önce çocuk doktorunamı yoksa ortopediyemi gitmem lazım çektiren varsa yardımcı olabilir mi.

Canan_

Kayıtlı Üye
rank

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol canım.kaynanam tutturmuş ortopedi diye ne söylesemde anlamıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kalça çıkıklığı vavrmı diye bakıyorlarmış.
Hmm ggenede kalca cikikligi testi diye geciyo bizdede oyle dediklerini hic duymamistim kb cnm onu cocuk doktoruna gidiyosun oda gun veriyo bence biraz onden git hastaneye ben genelde gittigimde 1 2 hafta sonraya veriyolardi

Oğlum 40 günlük olunca kalça filmi çektirmemi söyledi sağlık ocağı ama önce çocuk doktorunamı yoksa ortopediyemi gitmem lazım çektiren varsa yardımcı olabilir mi.
Canım ben yeni yaptırdım ben önce çocuk doktoruna gittim ordan ultrasona gönderdi hem iç organlarına da bakıldı sonra sonuçları alıp doktora götürdüm benim kızımda kalça çıkıklığı olduğu için ortopedi doktoruna yönlendirdi yani eğer skntı görmezse ortopediye gitmene gerek yok bence

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben yeni yaptırdım ben önce çocuk doktoruna gittim ordan ultrasona gönderdi hem iç organlarına da bakıldı sonra sonuçları alıp doktora götürdüm benim kızımda kalça çıkıklığı olduğu için ortopedi doktoruna yönlendirdi yani eğer skntı görmezse ortopediye gitmene gerek yok bence
Geçmiş olsun canım çok teşekkür ederim.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım ultrasonla kalçasına bakıyorlar sadece çok kısa sürüyor zaten
Çok teşekkür ederim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar