Bebek alışverişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Bebek alışverişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,011 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek alışverişi
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Slm sitemizin güzel anneleri bebeğiniz için alışveriş yaptığınız siteler varsa önerir misiniz ? e bebek lcw dışında

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Slm sitemizin güzel anneleri bebeğiniz için alışveriş yaptığınız siteler varsa önerir misiniz ? e bebek lcw dışında
Ben minicty den alacaktım eşim razı olmadı. 31 haftalikken basladim almaya ciwilden aldım boş zamanlarda kalan eksikler için hem yürüyüş maksatlı ciwilden aliyorum hala. Ama siz neden e bebeqi tercih etmiysunz acaba merak ettim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ben minicty den alacaktım eşim razı olmadı. 31 haftalikken basladim almaya ciwilden aldım boş zamanlarda kalan eksikler için hem yürüyüş maksatlı ciwilden aliyorum hala. Ama siz neden e bebeqi tercih etmiysunz acaba merak ettim
Hayır ediyorum tabi ki zaten yaşadığım yerde sadece e bebek var nette bi çok site görüyorum ama güvenilir degil o yüzden soruyorum

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, instada ilkimbebe diye bir yer var ben neredeyse bütün kıyafetlerimizi ordan aldım. Bez ıslak mendil sleepy nin sitesinden indirim takip edip aldım. Diğer bakım ürünlerini de trendyol dan aldım.

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Civilden alabilirsin gayet güvenilir korkma İnternet diye ben daha 2 gün önce Civilden Bi yığın şey aldım bu aralar indirimde üstelik bence Bi bak, pançoyada bakabilirsin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Civilden alabilirsin gayet güvenilir korkma İnternet diye ben daha 2 gün önce Civilden Bi yığın şey aldım bu aralar indirimde üstelik bence Bi bak, pançoyada bakabilirsin
Tşk ederim 😉
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben minicty den aldım biraz bi seyler canim hem fiyat uygun hem kapıda ödemesi de var
Tşk ederim canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar