Bebek Alışverişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Bebek Alışverişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 639 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek Alışverişi
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mahnur

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar 😊🌸 neler almam gerek bilmiyorum çok fazla gereksiz bişeyler almak istemiyorum bebeğe mesela benim bebeğim nasipse kış bebeği olacak ocak doğumum bir aksilik olmasa mesela kaç tane zıbın gerekli kaç tane tulum gibi gibi birde böyle uygun fiyatlı gördüğüm yaz elbiseleri oluyor kızım olacak 6 ve 9 aylık seçtim hepsini ama o aylarda bebekler çabuk büyüyor mu napmam gerek alışveriş listesi yapan varsa çok mutlu olurum🌸🌺🙏

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabalar 😊🌸 neler almam gerek bilmiyorum çok fazla gereksiz bişeyler almak istemiyorum bebeğe mesela benim bebeğim nasipse kış bebeği olacak ocak doğumum bir aksilik olmasa mesela kaç tane zıbın gerekli kaç tane tulum gibi gibi birde böyle uygun fiyatlı gördüğüm yaz elbiseleri oluyor kızım olacak 6 ve 9 aylık seçtim hepsini ama o aylarda bebekler çabuk büyüyor mu napmam gerek alışveriş listesi yapan varsa çok mutlu olurum🌸🌺🙏
Ocakta dogum olacak ilk haftası nasipse ben dediğin gibi herşey aldım şöyle yapabilirsin minik kıyafetleri genelde yeni doğan değilde 3 aylık şeklinde kışlık 6 aylik orta kalınlıkta gerisi yaz şeklinde mesela alışveriş yaparken yorumlara bakıyorum bazıları dar elbise olduğunu ve 1 yaş büyük alınması gerektiğini falan yazıyorlar o şekilde yarım yaş büyük alıyorum gibi sağlıkla gelsinler

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
]
.
Ben 0 3 ay aldım ocak sonu kısmetse doğum genelde 5li takım ve 2li takımlardan aldım bir hastane çıkışı birde bolca çıtçıtlı alacağım kışın çok dışarı çıkılmaz malum 😇 kuzeninin 3-6 ay kıyafetleri var onlarıda aldım kaldırdım tekrar almayım diye kuzenlerden dolayı bize pek birşey kalmadı 😅ama dediğin gibi çabuk büyüyorlar fazla alıp koymaktansa küçüldüğü gibi gidip yenisini alanlardanım canım sağlıkla kavuş 🤲❣️

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
]

.
Ben 0 3 ay aldım ocak sonu kısmetse doğum genelde 5li takım ve 2li takımlardan aldım bir hastane çıkışı birde bolca çıtçıtlı alacağım kışın çok dışarı çıkılmaz malum 😇 kuzeninin 3-6 ay kıyafetleri var onlarıda aldım kaldırdım tekrar almayım diye kuzenlerden dolayı bize pek birşey kalmadı 😅ama dediğin gibi çabuk büyüyorlar fazla alıp koymaktansa küçüldüğü gibi gidip yenisini alanlardanım canım sağlıkla kavuş 🤲❣️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar