Bebek anne karnında nerde

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eymenin Annesi tarafından oluşturulan Bebek anne karnında nerde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 969 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek anne karnında nerde
Konbuyu başlatan Eymenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 22 haftalığım bebeğim genel olarak tam kasıklarımın üstünde tekmelerini hep orda hissediyorum bu kadar aşağıda olması bu haftada normal mi sizce

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyle canım şuan bende 22 haftalıgim.bu haftada tam göbek deliği hizasında oluyomus,sonraki haftalarda hafta hafta 5er santim yukarıya çıkıyormuş yanlış hatırlamıyorsam

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 22 haftalığım bebeğim genel olarak tam kasıklarımın üstünde tekmelerini hep orda hissediyorum bu kadar aşağıda olması bu haftada normal mi sizce
Bende sizin gibi hep endişe ederdim niye kasıkda diye 24. Haftaya girdim iki gündür göbek deliği hizasında hissediyorum

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
Normal yavaş yavaş göbek hizasına çıkar ama yinede Dr gidince sor çok u aşağıda düşük tehlikesi varmı diye Allah esirgesin ona göre dikkat edersin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar