Sorum var Bebek arabası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Bebek arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,683 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek arabası
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayadayı

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek arabası yeni tip olanlar nasıl kullananınız varmı kaç yaşına kadar kullanılabiliyor bide eski tip olan mı buyeni çıkanlarmı hangisi daha kullanışlı siz ne düşünüyorsunuz tavsiye edebileceğiniz bebek arabası varmı ileriye dönük düşünüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebek arabası yeni tip olanlar nasıl kullananınız varmı kaç yaşına kadar kullanılabiliyor bide eski tip olan mı buyeni çıkanlarmı hangisi daha kullanışlı siz ne düşünüyorsunuz tavsiye edebileceğiniz bebek arabası varmı ileriye dönük düşünüyorum
Ben eski tip almayı düşünüyorum kullanış açısından daha iyi bana göre.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
4baby box travel modelini markasını aldm. Civilde baya indirim vardı ileriye dönük kullanımlı tavsıye ederm şekil olarakta iyi kullanmadm daha ama baya bakındm buna karar verdim..

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
3 yıl önce pusetli olanlardan aldım 800tlye 7 ay kadar puseti taktım daha sonra diğer parçasını kullandım 2 yaşına kadar 3 yaşına kadar da kullanılır ama bazı çocuklar içinde oturmak istemiyor. Şimdi tekrar almıcam aynı parçaları kullancam çok memnunum

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben eski tip almayı düşünüyorum kullanış açısından daha iyi bana göre.
Bende aynı şekilde düşünüyorum daha uzun süre kullanılır bence gibi geliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 yıl önce pusetli olanlardan aldım 800tlye 7 ay kadar puseti taktım daha sonra diğer parçasını kullandım 2 yaşına kadar 3 yaşına kadar da kullanılır ama bazı çocuklar içinde oturmak istemiyor. Şimdi tekrar almıcam aynı parçaları kullancam çok memnunum
En fazla kaç yaşa kadar kullanılıyor peki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende aynı şekilde düşünüyorum daha uzun süre kullanılır bence gibi geliyor
Aynen öyle valla kuzum şöyle diyim amcamgil ilk oğlnda aldı 7 yıl önce şuan 2. Çocukları içinde onu kullanıyorlar o kadar kullanışlı ve sağlam ki

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
abc-design-3in1-kinderwagen-set-catania-4-circle-edition-inkl-babywanne-autositz-und-xxl-zubehoerpaket-woven-graphite-12002462010-zamboo-set-d0.jpg
Ben böyle bir şey tercih ettim canım ama henüz daha elime ulaşmadı kullanmadım. Abc design diyorlar yani baya kullanışlı bir şeymiş ben de geleceğe yönelik düşünerekten bunu aldım ilk hamileliğim inşallah kaliteli çıkarda sonrakilerindede kullanmak nasip olur 😊

Küçük minimal bebek arablari var kuzum çok güzel hem hafif hem kullanımı kolay. büyük bebek arabalarıyla heryerden geçmiyorsun çoğu yerde takılıyor biraz da ağır oluyor

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
abc-design-3in1-kinderwagen-set-catania-4-circle-edition-inkl-babywanne-autositz-und-xxl-zubehoerpaket-woven-graphite-12002462010-zamboo-set-d0.jpg
Ben böyle bir şey tercih ettim canım ama henüz daha elime ulaşmadı kullanmadım. Abc design diyorlar yani baya kullanışlı bir şeymiş ben de geleceğe yönelik düşünerekten bunu aldım ilk hamileliğim inşallah kaliteli çıkarda sonrakilerindede kullanmak nasip olur 😊
Güzelmiş canım güle güle kullan kaç yaşa kadar kullanılabiliyor peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Küçük minimal bebek arablari var kuzum çok güzel hem hafif hem kullanımı kolay. büyük bebek arabalarıyla heryerden geçmiyorsun çoğu yerde takılıyor biraz da ağır oluyor
Adı ne olarak geçiyor canım görsel varmı

Tüm sayfalar yüklendi.