Sorum var Bebek Arabasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknurrr tarafından oluşturulan Bebek Arabasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,115 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek Arabasi
Konbuyu başlatan İlknurrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

İlknurrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben trendyoldqn aldim canm 4 baby yazior çok rahat tekerleri cikabilior heryere kolaylık la girip cikiorsn tavsiye ederim onu
Bende alicam inşallah şuan araştırıyorum fiyatları da baya uçmuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ebebekten joie marka aldım Cok rahat kullanımı su aralar fiyatlar uçmuş ama allah yardım etsin alacak olanlara
Aynen bı ay önceki baktığımda baya fark var.Allahim yardım etsin🥴

Ebebekten joie marka aldım Cok rahat kullanımı su aralar fiyatlar uçmuş ama allah yardım etsin alacak olanlara

Bergen

Kayıtlı Üye
rank
Bende alicam inşallah şuan araştırıyorum fiyatları da baya uçmuş

Ben almayı düşünmüyorum bu gidişle bı milyar ne ah kalbim duracak şaka gibi en uygunu Trendyol oda uçtu bı mağazaya gir bak şok olursun anca taksitle oda gücün varsa bu devirde kira oduyosan oda zor

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben bu konuyla ilgili birsey danışmak istiyorum dolap uygulaması var belki bilirsiniz belki bilmezsiniz orda a dan z ye hersey var 2 el ama temiz kullanışlı yani herseyin fiyatları uçmuş orda baya uygun şeyler var isterseniz bi araştırın kendiniz de orda kullanmadığınız ürünler satabilirsiniz ve çocuklarınıza birseyler alabilirsiniz iyi geceler ❤

Bergen

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben bu konuyla ilgili birsey danışmak istiyorum dolap uygulaması var belki bilirsiniz belki bilmezsiniz orda a dan z ye hersey var 2 el ama temiz kullanışlı yani herseyin fiyatları uçmuş orda baya uygun şeyler var isterseniz bi araştırın kendiniz de orda kullanmadığınız ürünler satabilirsiniz ve çocuklarınıza birseyler alabilirsiniz iyi geceler ❤
Teşekkürler ederim biliyorum orayı bakiyorumda ama yinede nakit para sıkıntısı var bu dönemde askeri ücret yetmezken bakalım bigun 39+6 yim doğurmak stres yapıyorum kadı sikintiyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar