Bebek Arabası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde merveofs tarafından oluşturulan Bebek Arabası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 979 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek Arabası
Konbuyu başlatan merveofs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yarın tam 36+0 oluyoruz ve hâlâ arabamız yok 🙊 Hiç araştırmadım bilgim de yok açıkçası detaylarla ilgili, önereceğiniz bebek arabaları var mıdır fiyatları uçuk olmayacak şekilde 😊
Canım ben joie marka kullanıyorum çok memnunum sana tavsiyem hangi şekilde markası ne olursa olsun tekerleri büyük olanından al bebeğin güvenliği senin rahat kullanımın için

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben joie marka kullanıyorum çok memnunum sana tavsiyem hangi şekilde markası ne olursa olsun tekerleri büyük olanından al bebeğin güvenliği senin rahat kullanımın için
Ay biraz araştırınca Instagramda bir sayfada tavsiyeler gördüm de kadın da demiş ki büyük tekerlek olanlar tamamen görünüş amaçlı falan onlar kapanınca çok yer tutuyormuş, kapatmadı zormuş falan 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ay biraz araştırınca Instagramda bir sayfada tavsiyeler gördüm de kadın da demiş ki büyük tekerlek olanlar tamamen görünüş amaçlı falan onlar kapanınca çok yer tutuyormuş, kapatmadı zormuş falan 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Büyük tekerlerin avantajı bozuk olan yollardan geçerken yada kaldırımlardan inip çıkarken bebeği çok sarsmıyor yükü eşit taşıyor. Ağır olmuyor. Çok rahat katlanıyor benim kullandığım modelde bagaja rahatça tekerlerini çıkartıp koyuyorum. Kucağımda bebegim varken arabayıda katlayıp rahatça taşıyorum canım tercih senin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar