Bebek aşağı inmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Bebek aşağı inmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,042 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek aşağı inmesi
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kaç haftalıkken aşağı iniyor ve nasıl anlaşılıyor aşağı indiği ultrasondan mı bakılıyor aşağı indiğinde nasıl belirtileriniz oldu ve aşağı indikten kaç zaman sonra doğumunuz oldu ☺️

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kaç haftalıkken aşağı iniyor ve nasıl anlaşılıyor aşağı indiği ultrasondan mı bakılıyor aşağı indiğinde nasıl belirtileriniz oldu ve aşağı indikten kaç zaman sonra doğumunuz oldu ☺️
Dün doktorum 28.haftadan sonra inmesi gerek ama seninki inmemiş dedi şuan 34 deyim bekleyelim İnşAllah iner dedi

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu hafta doktora gtiimde öğrendim canım baş gelişi artık dedi kasıklarımda ağrı çok sık idrara çıkma var belim ağrıyor az bişey

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
B
Dün doktorum 28.haftadan sonra inmesi gerek ama seninki inmemiş dedi şuan 34 deyim bekleyelim İnşAllah iner dedi
Pff en istemediğim şey benimde sezeryan olmak inşallah iner nasıl anlaşılıyor bilmiyorumda yan duruyor hala biraz önce çok ağır bi kasık ağrısı oldu bütün hareketleri kasıktaydı acaba indimi dedim ama bişey anlamıyorumda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bu hafta doktora gtiimde öğrendim canım baş gelişi artık dedi kasıklarımda ağrı çok sık idrara çıkma var belim ağrıyor az bişey
Kaç haftalıksın canım benimde 25.haftaya kadar çok güzel baş gelişti ne olduysa yan dönüverdi inşallah byle gider demişti ama gitmedi. Benimde yan duruyor bugün de kasıklarımda baskı ve ağrı hissettim belime ağrı girdi bütün hareketleri kasıklarımda yoğunlaşınca acaba döndümü dedim anlamaya çalışıyorum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 24 haftadan itibaren bebeklerin başı nedenlerinden büyük olduğu için başı aşağı doğru pozisyon alıyor ama daha geçte başı aşağı pozisyonda alabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar