Bebek asagida

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gozde uluhan tarafından oluşturulan Bebek asagida başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 871 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek asagida
Konbuyu başlatan gozde uluhan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gozde uluhan

gozde uluhan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bişey sorcam 23 haftalık gebeyim bebek rahimde çok fazla hissediyorm baskı yapiyomus gibi geçen doktora da gittim sikiniti yok dedi bogle olan varmı aranızda bebeği aşağıda hareket eden

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bişey sorcam 23 haftalık gebeyim bebek rahimde çok fazla hissediyorm baskı yapiyomus gibi geçen doktora da gittim sikiniti yok dedi bogle olan varmı aranızda bebeği aşağıda hareket eden
Korkma doktor sıkıntı yok demişse bişey olmaz belki zaman la yukarı çıkar belki çıkmaz da belli değil çünkü benimki öyleydi doğum yapana kadarda hep aşağıdaydı biraz zorlandım ama yinede idare ettim inşallah seninki zamla çıkar yukarıya

gozde uluhan

Kayıtlı Üye
rank
Normal cnm ilerleyen haftalarda yukarı çıkabilir hamilelik boyunca aşagıda da hissedebilirsin
Çok teşekkür ederim inşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma doktor sıkıntı yok demişse bişey olmaz belki zaman la yukarı çıkar belki çıkmaz da belli değil çünkü benimki öyleydi doğum yapana kadarda hep aşağıdaydı biraz zorlandım ama yinede idare ettim inşallah seninki zamla çıkar yukarıya
Benimde sanırım hep aşağıda alçak 😊 çok teşekkür ederim

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank

Canm bişey olmaz inşallah benimde öyle saglıklı olsunlar da önemli degil biraz zorlancaz ama ne yapalım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
O haftalarda öyle olmuştu banada ilk kasıklarımda hissettim bayada zordu dinlenerek yürü demişti bana 27 28 haftalarda daha rahattı baskı bitmişti ama sonra büyüdükçe başka yerlere baskılar başladı her hali zor ☺️

gozde uluhan

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyeti ne kız mi
Erkek cinsiyeti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O haftalarda öyle olmuştu banada ilk kasıklarımda hissettim bayada zordu dinlenerek yürü demişti bana 27 28 haftalarda daha rahattı baskı bitmişti ama sonra büyüdükçe başka yerlere baskılar başladı her hali zor ☺️
Ay inşallah benimde bı an önce oralara geçsin çok zorluyor çünkü teşekkürler

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Benim öyleydi doktor 15 dakikadan fazla ayakta durma kendini yorma sık sık uzan dinlen demişti uyguladım şuan dogumuma az kaldı bı sorun olmadı çok şükür bebeğimin gelmesini bekliyorum Allah'ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar