Bebek aşı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Bebek aşı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 621 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebek aşı
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar her ay bebek aşisi onemlimiz
Siz yapdirdinizmj her ay?
Kızım 1,5 yaşında bu zamana kadar her aşısını yaptırdım. Yaptırılması gerekiyor önemli hastalıkların aşıları( hepatit kızamık verem gibi) sonuçta. Aşı demek bebeğe hastalıkla ilgili küçük doz antijen veriliyor ve vücudundan antikor oluşması bekleniyor ve o hastalığa karşı bağışıklık kazanıyor ilerde karşılaşırsa ya etkilenmiyor ya da hafif atlatıyor. Genel anlamda aşı mantığı budur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar her ay bebek aşisi onemlimiz
Siz yapdirdinizmj her ay?
Kuzum dünyada aşılar sayesinde önlenen ölüm sayısı çok var aşılar yalnızca hastalıktan değil hastalığın uzun erimli komplikasyonlarından da koruyarak sağlık kalitesini artırıyor böylece ağır hastalıklari önlüyor
Kuzum 17 aylık oğlum da 4 aylık bugüne kadar tüm aşılarını yaptırdım ikisininde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
21i 1 ayi tamam oldu yani 2ci ayinda suan bir hafta kadar gecikdi aşisi sorun olurmu cokmi gec kaldim gidip yaptirmalimiyim?
Olmaz canım korkmaö ben kayranın 2. Ay aşısnı 3 aylık iken yapıtrdım tabi sağlık sorunları yüzünden aşıyı doktor onay vermemişti. 2 ay aşısı da 3. Ayına 1 hafta kalana kadar yapılıyor endile etme yarın git yaptır 😘

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz canım korkmaö ben kayranın 2. Ay aşısnı 3 aylık iken yapıtrdım tabi sağlık sorunları yüzünden aşıyı doktor onay vermemişti. 2 ay aşısı da 3. Ayına 1 hafta kalana kadar yapılıyor endile etme yarın git yaptır 😘
Tamam canim . Sizde orda türkiyede yani aşilar ucretlimi canim ucretsizmi?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar