Bebek bezi meselesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ra tu tarafından oluşturulan Bebek bezi meselesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,613 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi meselesi
Konbuyu başlatan Ra tu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin guneyso

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Çok uyguna bir bebek bezi buldum markası bebeland sensitive. Yenidoğan için kullansam mi ? Uyduruk ve kalitesiz mıdır acaba kullanan var mı ? Fazla ucuz geldi bana fiyatı bilemedim şimdi pişik falan yapar mı nasıldır diye

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Çok uyguna bir bebek bezi buldum markası bebeland sensitive. Yenidoğan için kullansam mi ? Uyduruk ve kalitesiz mıdır acaba kullanan var mı ? Fazla ucuz geldi bana fiyatı bilemedim şimdi pişik falan yapar mı nasıldır diye
Yenidoğan cildi hassas olur bir de havalar çok sıcak pişik felan yapmasın biraz daha iyi bişey mi alsam biraz buyunce o markayı denersin

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Slepyy aldım bende cok memnum sızdırmıyor bu sıcaklarda pısık de yapmadı bide slepyy nın ıslak havlusunu aldım saf su sadece oda cok ıyı

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim doğduğu andan beri bez olarak sleepy natural kullandım ilk 2 ay uni baby yenidoğan ıslan mendili kullandım şuan ilk adım serisini kullanıyorum krem olarak mustela 1 2 3 kullanıyorum şuana kadar poposunun rengi bile 1 kere değişmedi tavsiye ederim kesinlikle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar