Bebek bezi neden sizdirir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Bebek bezi neden sizdirir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 263 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi neden sizdirir
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
İki gündür bebek bezi sızdırma yapıyor sabah çişini sızdırdı sonra kakasını sırtına kadar kaka olmus

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ben de sleppy kullanıyorum canım cok da memnunum aksamdan baglayıp sabaha kadar aynı bezle duruyorsa hangi marka olursa olsun sızdırıyor cok fazla dolu bekletme kakasının sırtına cikması da bezle degılde bebegın yaptığı sekılle alakalı bence yatarak yapınca ve kımıldayınca sırtına cıkıyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Canım slipi kullanıyorsan sızdırıyor ben molfix e geçtim bundan çok memnunum.
Ben Molfix kullanıyorum iki gündür sızdırma yaşıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de sleppy kullanıyorum canım cok da memnunum aksamdan baglayıp sabaha kadar aynı bezle duruyorsa hangi marka olursa olsun sızdırıyor cok fazla dolu bekletme kakasının sırtına cikması da bezle degılde bebegın yaptığı sekılle alakalı bence yatarak yapınca ve kımıldayınca sırtına cıkıyor
Sleppy kullanmayı denedim çok küçük yapar yapmaz almam lazm

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben oqlumda can bebe kullandım 2bucuk yıl hiç sızdırma yaşamadım 12 saat durmusluqu çok oldu. Ne pişik ne yara oldu. Kakasi dedqnz qibi sırtına cikmsliqi oldu. Oda her bebek yapıyor binde birdir olmadqi. Şuan 2 5 kilo aqrliqnda aldım bezi 80li iceriqi deqsmedyse canbebeye dewam edecqm kizimdada 😌

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar