Sorum var Bebek bezi ve hastane çantası 🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Bebek bezi ve hastane çantası 🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 532 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi ve hastane çantası 🥲
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Selam annişler. Birazdan hastane çantam için alışverişe çıkacam 💃 bebek bezi hangi marka önerirsiniz ve sizce alayım mı 33 haftadayım bunları almak için erken mi diye de düşünmüyor değilim 😅 listemdeki eksikler şunlar; altını temizlemek için pamuk, ıslak mendil, pişik kremi. Burda sizler sayesinde liste oluşturdum Allah hepinizden razı olsun başka öneri var mı çıkmışken alayım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Selam annişler. Birazdan hastane çantam için alışverişe çıkacam 💃 bebek bezi hangi marka önerirsiniz ve sizce alayım mı 33 haftadayım bunları almak için erken mi diye de düşünmüyor değilim 😅 listemdeki eksikler şunlar; altını temizlemek için pamuk, ıslak mendil, pişik kremi. Burda sizler sayesinde liste oluşturdum Allah hepinizden razı olsun başka öneri var mı çıkmışken alayım
ERKEN degil canim son ZAmanlara kalmaman daha iyi ben ilk bebek bezini sleppy almistim ama cok pisman oldum saha sonra prima aldim cunku yeni doğduğunda asiri kaka yapıyolar 2 3 gun camur gibi bole siyah oluyie sonradan düzeliyor bende prima alip hem siztirmasin hemde kakasi cikmasin diye bir sure kullandim bebek alt acma bezi alabilirsin ayyy cok heyacanlı 🥰🥰🥰🤗🤗🤗

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Rebbim sag salim
kucagina almayi nasib etsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam kuzum bebek bezi ben Jenny willy kullanıyorum çocuklarıma memnunum
Allah senden de razı olsun canım ne demek

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
ERKEN degil canim son ZAmanlara kalmaman daha iyi ben ilk bebek bezini sleppy almistim ama cok pisman oldum saha sonra prima aldim cunku yeni doğduğunda asiri kaka yapıyolar 2 3 gun camur gibi bole siyah oluyie sonradan düzeliyor bende prima alip hem siztirmasin hemde kakasi cikmasin diye bir sure kullandim bebek alt acma bezi alabilirsin ayyy cok heyacanlı 🥰🥰🥰🤗🤗🤗
Evett zaten alışverişi çok seviyorum bir şey almasam da bakmak gezinmek bile yetiyor ama söz konusu kızım olunca heyecanım sevincim iki kat oluyor 😍😍 alt açma bezini unutmuşum söylediğin iyi oldu teşekkür ederiz teyzesi peki pişik kremi konusunda ne dersin alma zeytinyağı götür daha iyi diyenler var ama bilemedim doğrusu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rebbim sag salim
Amiiinnn Allah razı olsun 🥰🥰🥰

Rebbim sag salim
Aleykümselam kuzum bebek bezi ben Jenny willy kullanıyorum çocuklarıma memnunum
Allah senden de razı olsun canım ne demek
Jenny willy ilk defa duydum nerde satılıyor bugün baktım öyle bir marka göremedim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evett zaten alışverişi çok seviyorum bir şey almasam da bakmak gezinmek bile yetiyor ama söz konusu kızım olunca heyecanım sevincim iki kat oluyor 😍😍 alt açma bezini unutmuşum söylediğin iyi oldu teşekkür ederiz teyzesi peki pişik kremi konusunda ne dersin alma zeytinyağı götür daha iyi diyenler var ama bilemedim doğrusu

Jenny willy ilk defa duydum nerde satılıyor bugün baktım öyle bir marka göremedim
BİM'in markasi kuzum bimde bulabilirsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tamam ona da bakayım fiyatlar çok yüksek yaa helali hoş olsun kızıma değer ama daha alacak o kadar çok şey var ki bu sefer de böyle düşününce vicdanım çok rahatsız oluyor
Yok kuzum bez iyi gerçekten ben kullanıyorum kızıma oğluma memnun kalırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar