Sorum var Bebek bezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şule12 tarafından oluşturulan Bebek bezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 252 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek bezi
Konbuyu başlatan Şule12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar bebeğime yenidogan slpeyy bez aldım ama kucuk tuvaletini yapınca heryeri islanio doktr bezi iyi bağladıgimi söyledi acaba bez iyi değil mi kullanip memnun kaldığınız bez önerir misin başka
Kuzum biz de ilk dogdugunda slepyy almıştım ben hiçbir şekilde memnun kalmamıştım çok ince kağıt gibi geldi bana bir de pişik yaptı aynı zamanda Daha sonra prima'nınkini aldım Prima kullandı bir müddet Şimdi de Molfix kullanıyorum ve molfix'ten gayet memnunum ama Turko baby'yi de çok öneriyorlar Hani onu da deneyebilirsin

Şule12

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum biz de ilk dogdugunda slepyy almıştım ben hiçbir şekilde memnun kalmamıştım çok ince kağıt gibi geldi bana bir de pişik yaptı aynı zamanda Daha sonra prima'nınkini aldım Prima kullandı bir müddet Şimdi de Molfix kullanıyorum ve molfix'ten gayet memnunum ama Turko baby'yi de çok öneriyorlar Hani onu da deneyebilirsin
Teşekürler

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Kizlar bebeğime yenidogan slpeyy bez aldım ama kucuk tuvaletini yapınca heryeri islanio doktr bezi iyi bağladıgimi söyledi acaba bez iyi değil mi kullanip memnun kaldığınız bez önerir misin başka
Ben bebeland kullandım kuxum şok tan alıyordum memnundum. Sonra markette bitince başka marka almak zorunda kaldım . Baby turco aldım iyiki de almışım bu daha da güzelmiş kesinlikle sızdırmıyor, çok memnun kaldım artık hep alırım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar