Sorum var Bebek cinsiyeti

• Konbuyu başlatan Ikbalnur
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ikbalnur tarafından oluşturulan Bebek cinsiyeti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 811 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek cinsiyeti
Konbuyu başlatan Ikbalnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
I

Ikbalnur

Guest
Cinsiyet kaçıncı haftadan sonra net söyleniyor ? 2. Gebeligim 17 haftadayim gecen hafta kontrolde belli degil daha demisti doktorum fakat ilk gebeligimde daha erken öğrenmiştim. Sizler kaçıncı haftada öğrendiniz ??

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
Ben 12.haftamda öğrendim net şekilde 3 gün önceki kontrolde bile ben sordum diye yine baktı aynıydı canım doktorların tecrübesine cihazlara göre değişiyor bence

A

Adsız anne adayı

Guest
Genelde göstermeyebilir sonradan kız çıkıyor 🤗 bana 12/13haftalikken büyük ihtimalle kız denildi 16haftalikken kesin kız denildi ilk göstermedi kendini sonradan doktor baktı hayırlısı olsun herkes için👼

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Cinsiyet kaçıncı haftadan sonra net söyleniyor ? 2. Gebeligim 17 haftadayim gecen hafta kontrolde belli degil daha demisti doktorum fakat ilk gebeligimde daha erken öğrenmiştim. Sizler kaçıncı haftada öğrendiniz ??
Kuzum her gebelik bir deil doğuma kadar cinsiyeti öğrenmeyenler var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar