Bebek gazı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül 1313 tarafından oluşturulan Bebek gazı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 654 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek gazı
Konbuyu başlatan Gül 1313
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabişs04

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Damla kullanıyor musun canım gaz için ara ara masaj da çok önemli bazı bebekler uğraş istiyor

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 10 günlük bebeğim var ve çok gazı var ne yapabilirim öneriniz varmı
Kimyon rezene kaynat ılık içir canm. Zeytinyagı ike masaj yap sırtı karnına. Bitaz sıcak banyo yaptır mesela. Tabi bunların etkisi olması için 1 2 gün gececek. Sen sürekli yaoacaksın kimyon rezene hazır olacak. Ben böle yapıyorum bnm de bebeğim 15 günlük ve gazlı. 😢🤦‍♀️Ama böle yapınca rahatlıyo. Gaz damlasına hrmen gecme az biraz ugrasmak gerekiyo cnm doğalından istiyorsan. Bi de ben gözetim altında tabi yüz üstü uyutuyorum hafif sert bi yerde gömülmesin yataga diye. Dene istersen. Allah yardmcn olsun

Gül 1313

Kayıtlı Üye
rank
Kimyon rezene kaynat ılık içir canm. Zeytinyagı ike masaj yap sırtı karnına. Bitaz sıcak banyo yaptır mesela. Tabi bunların etkisi olması için 1 2 gün gececek. Sen sürekli yaoacaksın kimyon rezene hazır olacak. Ben böle yapıyorum bnm de bebeğim 15 günlük ve gazlı. 😢🤦‍♀️Ama böle yapınca rahatlıyo. Gaz damlasına hrmen gecme az biraz ugrasmak gerekiyo cnm doğalından istiyorsan. Bi de ben gözetim altında tabi yüz üstü uyutuyorum hafif sert bi yerde gömülmesin yataga diye. Dene istersen. Allah yardmcn olsun
Teşekkür ederim. Kimyon ile rezeneyi nasıl hazırlıyoruz

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim. Kimyon ile rezeneyi nasıl hazırlıyoruz
Bi çay bardagı suya bi cay kasıgı toz yada tohum farketmez kimyon u at. Üzerine de yarım çay kasıgı rezene at. Bi iki dakika kaynasın ocaktan alıp ılıtıp ister biberonla ister cay kasıgıyla 30 ml kadar içirin. Bnmki biberonla alıstı iyi de oluyo dökülmüyo. Yanlız tavsiyem bbeği emzirir pızizyonda içirin yan yatmıs halde yani. Boğazına cok kacıyo 😔

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 10 günlük bebeğim var ve çok gazı var ne yapabilirim öneriniz varmı
Karnın ovals sonrada bacaklarıma dizlerinden karnına doğru
Bi çay bardagı suya bi cay kasıgı toz yada tohum farketmez kimyon u at. Üzerine de yarım çay kasıgı rezene at. Bi iki dakika kaynasın ocaktan alıp ılıtıp ister biberonla ister cay kasıgıyla 30 ml kadar içirin. Bnmki biberonla alıstı iyi de oluyo dökülmüyo. Yanlız tavsiyem bbeği emzirir pızizyonda içirin yan yatmıs halde yani. Boğazına cok kacıyo 😔
30 ml çok dilmi.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bebegın Cok kucuk canım daha kimyon verme bence rezene ile ayaklarını karına cekıp masaj yap bisiklet hareketi yap karnını sıcak bezle sar sen yediklerine dikkat et rezene cayını kendin ıc ayaklarını kalın gıy nurse harveys diye gaz surubu var doktora sor ondan ver Cok rahatlatıyor

Tüm sayfalar yüklendi.