Sorum var Bebek gelisimi soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zuleyha1 tarafından oluşturulan Bebek gelisimi soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 781 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek gelisimi soru
Konbuyu başlatan Zuleyha1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Anneler 26.6 haftalik gebeyim erken dogum riskim var bebek 750 gram dedi bu haftalarda bebekleriniz nekadardi kilosu vitamin onerdi doktor muz sut yogurt ceviz vb seyleri cok severim ve bol bolda yerim kendim henuz 2.5 kilo aldim bebekte 750 gram olmus
Benim 24+4 ttü pazartsi 800 gramdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 24+4 ttü pazartsi 800 gramdi
Erken dogum riski neden var sorun.ne yani cnm

A

Adsız anne adayı

Guest
Valla istediğini ye bebek alacagi kadarını alıyor bende doktorun dediklerini çok seviyor ve yiyiyorum yine de çok kilolu değil pazartesi kontrole gittik 37haftadayim boyu 50cm kilosu da 2740 mesela doktor zayıf bebek dedi ama napayım muzda yiyom kaşar da eksik etmiyom ama çok kilo almiyo boyuna vermiş kafası küçük dedi bı hafta geride görünüyor napim sağlıklı olsun da pazartesi sezaryenim var Allah nasip ederse tabi sende çok takılma dünyaları da yesen alacağını alır

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Anneler 26.6 haftalik gebeyim erken dogum riskim var bebek 750 gram dedi bu haftalarda bebekleriniz nekadardi kilosu vitamin onerdi doktor muz sut yogurt ceviz vb seyleri cok severim ve bol bolda yerim kendim henuz 2.5 kilo aldim bebekte 750 gram olmus
Hayırlısı ile sağlıkla zamanında gelsin inşallah kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar