Sorum var Bebek gelişimi

• Konbuyu başlatan İlkazailesi
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlkazailesi tarafından oluşturulan Bebek gelişimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 264 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek gelişimi
Konbuyu başlatan İlkazailesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 32 haftalık gebeyim bebeğim 1300 gr sizce gelişimi nasıl bende sadece 7 kilo almışım şimdiye kadar birde planlı gebelikte çatı muanesi yapılıyor mu
Canım bebek gelişimi herkeste farklıdır doktor ne diyorsa onu dinle sen . Çatı içinde gerekmedikçe yapılmaz bende hiç yapılmadı sezeryan olduğu için normal doğumda ise sancı olursa açılma var mı diye son hafta yaparlar

Mircan11

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 32 haftalık gebeyim bebeğim 1300 gr sizce gelişimi nasıl bende sadece 7 kilo almışım şimdiye kadar birde planlı gebelikte çatı muanesi yapılıyor mu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor gelişimi hakinda ne dedi acaba merak ettim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktor gelişimi hakinda ne dedi acaba merak ettim

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Bebek büyüdügü için artık çatı muanesi yapmıyorlar bn 32 haftalıkken 2 75gr bebek dediler şimdi 33 bitiriyorum kaç kilo bakalım 35 haftalık varndevum var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum bebeğin kilosu iyi endişe etme senin kilonda normal içinde Can taşıyorsun sonuçta çatı muayenesi ise doğuma kadar yapılmıyor bir sorun olmadığı sürece

Tüm sayfalar yüklendi.