Bebek haftası

• Konbuyu başlatan Bbb
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bbb tarafından oluşturulan Bebek haftası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 359 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek haftası
Konbuyu başlatan Bbb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras
B

Bbb

Guest
Ben uygulamaya göre 24 +3 günlük, sağlık ocağına göre 22 haftalık, doktora göre 27 haftalık hamileyim. 26 ocak son adet tarihim ve uygulamaya göre de bebeğim 640 gr olması gerekirken benim bebeğim 1 kiloydu birkaç gün önce. Şimdi ben kaç haftalık hamileyim?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben uygulamaya göre 24 +3 günlük, sağlık ocağına göre 22 haftalık, doktora göre 27 haftalık hamileyim. 26 ocak son adet tarihim ve uygulamaya göre de bebeğim 640 gr olması gerekirken benim bebeğim 1 kiloydu birkaç gün önce. Şimdi ben kaç haftalık hamileyim?
Canım son adet tarihini aynı söylemedin mi nasıl bu kadar fark çıkıyor sağlık ocağıyla uygulama ve drun arasında şaşırdım. Son adet tarihi ile ultrason ölçümü arasında 1 2 haftalık fark normal görülüyor ama 3 hafta öndeyse gelişimi drun bu konuda muhakkak bişey söylerdi. Bi yerde bi karışıklık olmuş ama çözemedim 🙄

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bana da aynı şeyleri söylüyorlardı kafam karışıyordu sürekli bi uzmana sordum adet tarihine göre hesaplanacak dedi gerisinin bi önemi yok dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar