Bebek haftasına göre küçük 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgiiii tarafından oluşturulan Bebek haftasına göre küçük 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,214 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek haftasına göre küçük 😟
Konbuyu başlatan Sevgiiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Sevgiiii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar cumartesi doktora gittim bebeğim iki hafta geride kalmış zayıf kalmış başına gelen var mi

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar cumartesi doktora gittim bebeğim iki hafta geride kalmış zayıf kalmış başına gelen var mi
Benim bebeğim haftasına göre ilerliyordu ama en son 38. Haftadamda doktor bebek 36 haftalık gelişiminde dedi küçük bir bebeğin olacak dedi şuan 39+5im bakalım sağlıklı olsunda zayıf olsun alınır kilo diye düşünüyorum çok stres yapma😊

Sevgiiii

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim haftasına göre ilerliyordu ama en son 38. Haftadamda doktor bebek 36 haftalık gelişiminde dedi küçük bir bebeğin olacak dedi şuan 39+5im bakalım sağlıklı olsunda zayıf olsun alınır kilo diye düşünüyorum çok stres yapma😊
İnşallah canım ya 1900 olması gerekirken 1600 kalmış dedi 33 haftaya girdim.. karın çevresi bacaklarına baktı onlarda normale göre iki hafta küçük kalmış dedi düzenli takibe alicaz dedi pazartesi tekrar gidicem

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 32. haftaya kadar normaldi 32. haftada doktor iki hafta geriden geliyor sağlıklı ama minyon bir bebek olacak demişti sadece kilosu az doğuyor ben 38. haftada sezeryan oldum 2700 kiloydu şimdi 2 aylık olduk kilosu 4500

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım ya 1900 olması gerekirken 1600 kalmış dedi 33 haftaya girdim.. karın çevresi bacaklarına baktı onlarda normale göre iki hafta küçük kalmış dedi düzenli takibe alicaz dedi pazartesi tekrar gidicem
Banada bugün dedi ben 32+5 oldum 1850 ye 2 hafta geri dedi ben anlamadım bu dr arkadaşları

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeligimde günüm geçmişti diye gittim doktora bana 1 ay küçük dediler başka hastaneye gittim falan 4 gün boyunca hep 1 ay küçük dediler 5 inci gün doğdu kizim şükür hiç bir sorun da olmadi sağlıklı bir bebek oldu suan 9 yaşında

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar