Bebek haraketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Bebek haraketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 612 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek haraketi
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20+5 olduk ama ben hala kızımın haraketlerini hissetmiyorum kilolu olduğum için diyorum doktora da sordum göbek yağlanmasından dolayı hissedemezsin henüz dedi ama hala mı yolu yarıladık. Çok üzülüyorum benim gibi kilolu olup hala hissedemeyen var mı ben 103 kiloyum şuan

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20+5 olduk ama ben hala kızımın haraketlerini hissetmiyorum kilolu olduğum için diyorum doktora da sordum göbek yağlanmasından dolayı hissedemezsin henüz dedi ama hala mı yolu yarıladık. Çok üzülüyorum benim gibi kilolu olup hala hissedemeyen var mı ben 103 kiloyum şuan
Bende 70 kiloyum 21. Haftaya girdim 18-19 s seyirme gibiydi ama şimdi bayagı hissediyorum ultrasona gidince doktorun cihazı tuttuğu tarafı unutma evde uzanınca bacaklarını yüksekte tut orayı okşa sev hatta konuş hissedersin

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Canm ilk çocuksa normal korkma doktor herşey yolunda diyosa tamamdır iki haftaya hissedersin ztn tam olarak 🤗

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende 70 kiloyum 21. Haftaya girdim 18-19 s seyirme gibiydi ama şimdi bayagı hissediyorum ultrasona gidince doktorun cihazı tuttuğu tarafı unutma evde uzanınca bacaklarını yüksekte tut orayı okşa sev hatta konuş hissedersin
Onu da denedim ama tepki yok anlayamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm ilk çocuksa normal korkma doktor herşey yolunda diyosa tamamdır iki haftaya hissedersin ztn tam olarak 🤗
Yok canım 2. Çocuk ama ilkinde zayıftım Bi de hatırlamıyorum ya ne zaman haraketlerini hissettiğimi ultrasona giriyorm Bi sorun yok kalp atımı normal yapısal olarak Bi sıkıntı yok gayet iyi diyor doktor soruyorum göbek bölgesi yağlanmasından dolayı geç hissedersin diyor. Bende ilk çocukta acemilik ya bunda daha Bi hevesliyim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Onu da denedim ama tepki yok anlayamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım 2. Çocuk ama ilkinde zayıftım Bi de hatırlamıyorum ya ne zaman haraketlerini hissettiğimi ultrasona giriyorm Bi sorun yok kalp atımı normal yapısal olarak Bi sıkıntı yok gayet iyi diyor doktor soruyorum göbek bölgesi yağlanmasından dolayı geç hissedersin diyor. Bende ilk çocukta acemilik ya bunda daha Bi hevesliyim
Takma kafana bi iki haftaya defansa geçer bu defa tekmelerden uyuyamazsın 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar