Bebek hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buğlem❤️ tarafından oluşturulan Bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 379 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi
Konbuyu başlatan Buğlem❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Buğlem❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler Bi sorum olacak 26 haftalık hamileyim ilk hamileliğin bebeğim normalde çok hareketli aşırı hissediyordum ama dünden beri çok nadir hissetmeye başladım sizce normal mi

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler Bi sorum olacak 26 haftalık hamileyim ilk hamileliğin bebeğim normalde çok hareketli aşırı hissediyordum ama dünden beri çok nadir hissetmeye başladım sizce normal mi
Annesi herzaman biz bile aynı modda aynı moralde aynı enerjide olamıyoruz bebeklerinde bazen anne karnında gelişimleri devam ettiği için durgun veya hareketli halleri oluyor . Hiç hareket etmemesinden korkun , gün içerisinde hareket ediyorsa normal yani .

Buğlem❤️

Kayıtlı Üye
rank
Annesi herzaman biz bile aynı modda aynı moralde aynı enerjide olamıyoruz bebeklerinde bazen anne karnında gelişimleri devam ettiği için durgun veya hareketli halleri oluyor . Hiç hareket etmemesinden korkun , gün içerisinde hareket ediyorsa normal yani .
Çok teşekkür ederim çok nadir olunca korkuyorum bende çünkü doktorumuzda diyor çok hareketli diye bende çok hissediyordum uykumdan bile uyanıyorum ama dünden beri baya korktum içim ferahladı çok teşekkürler 🥰

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm arada yer değiştiriyor aslında hareketi gene var ama sen az hissediyorsunuz endişe ediyorsan biraz yürü uzan tatlı bişeyler ye ayakların yukarıda tepki verir olmadı ılık bi duş al

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar