Bebek hareketi ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eylüll tarafından oluşturulan Bebek hareketi ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,249 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketi ❤️
Konbuyu başlatan Eylüll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eylüll

Eylüll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler 16 haftalık olduk biz ilk sağ tarafım da böyle sanki böyle kıpır kıpır oluyor şimdi sol tarafta öyle sizde de öyle mi umarım kendimi anlatabilmişimdir bebek hareketi için erken değil 😍

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler 16 haftalık olduk biz ilk sağ tarafım da böyle sanki böyle kıpır kıpır oluyor şimdi sol tarafta öyle sizde de öyle mi umarım kendimi anlatabilmişimdir bebek hareketi için erken değil 😍
Bebek hareketi canım bende ilk öyle hissettim kıpırtı çırpınış gibi 😇

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benimkide ayni bende 15+5 im dedigin gibi ilk önce sagimda hissettim iki gündür filan sol tarafimda sanki göz seyirmesi gibi kipirti oluyo muhtemelen biz burdayiz diyorlar 😍

Eylüll

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benimkide ayni bende 15+5 im dedigin gibi ilk önce sagimda hissettim iki gündür filan sol tarafimda sanki göz seyirmesi gibi kipirti oluyo muhtemelen biz burdayiz diyorlar 😍
Cinsiyetini öğrendiniz mi peki ❤️ evet benim de öyle ilk sağ şimdi solda ikinci gebeliğim ama cok farklı bir duygu onu hissetmek ❤️🌸

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Evet bendede öyle ya o bebek haraketimi?😃🥰🤲

Eylüll

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar