Bebek hareketleri yavaslamasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Bebek hareketleri yavaslamasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,863 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri yavaslamasi
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar,

35 haftadayim, bebegim gidip geliyor Ama sanki daha yavas yoksa bana mi oyle geliyor ultrasiyon ve kalp atislari cok sukur iyi bebek gidip geliyor diyorlar acaba buyuyor diye mi az haraketler yapior yoksa bana mi geliyor

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar,

35 haftadayim, bebegim gidip geliyor Ama sanki daha yavas yoksa bana mi oyle geliyor ultrasiyon ve kalp atislari cok sukur iyi bebek gidip geliyor diyorlar acaba buyuyor diye mi az haraketler yapior yoksa bana mi geliyor
Ben de 31 haftayım 3 gün oldu yavaş hareket ediyor ya yeri dara liyor acaba ondan mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de 31 haftayım 3 gün oldu yavaş hareket ediyor ya yeri dara liyor acaba ondan mi
Normal mi sezeryan mi olacak senin ben sezeryan doğum yapacam ilk cocugum sezeryan ikinci korkum ya pandemi var ilgilenmiler hiç

Elisa

Kayıtlı Üye
rank

Normal mi sezeryan mi olacak senin ben sezeryan doğum yapacam ilk cocugum sezeryan ikinci korkum ya pandemi var ilgilenmiler hiç
Vallah canim simdilik sezaryan icin bisey demediler Ama ben normal dogum istiyorum sezaryan degil inshAllah olmam normal dogumda bi avazda kurtuluruz

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar,

Bende 36 haftalik hamileyim bendede oyle cnm hareketler az gecen aya nazaran yer daraldigindan olmali benim 2 gun sonra son kontrolum var kadin doktorunda

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank

Inş ya benim sezeryan dogum olucak ilkinde sezeryan korkuyorum kramplarim da başladı rabbim inş sana bana tez zaman da kucagimiza almayı nasip etsin..

Nur bayar

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar,

Bende 35 im harektli bide çok hickiriyor 5 6 tur hickiriyor. En cok yemekten sonra ve geceleri hareketli bazen hep hareketli yani nezaman uyuyor anlamadim zamanlar oluyor canim bile aciyor cok hareket edince nefesim daraliyor.

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Bende 35 im harektli bide çok hickiriyor 5 6 tur hickiriyor. En cok yemekten sonra ve geceleri hareketli bazen hep hareketli yani nezaman uyuyor anlamadim zamanlar oluyor canim bile aciyor cok hareket edince nefesim daraliyor.
Hickiriklar nasil anliyorsunuz ? Bn hiç anlamiyorum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gunde en az 10 kere oynuyorsa bi sıkıntı yoktur canım artık saymaya basla hareketlerini 5 veya daha az oynuyorsa doktora gorunmekte fayda var

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar,

Bende kızımda öyle hissetmiştim ama yeri dayandığından fazla hareket edemiyor ama en ufak hareketini hissediyorsun sende hiç mi hareket hissi yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar