Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yenibebe tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 756 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Yenibebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin hareketlerini daha iyi hissetmem gerekmez mi çok ufak tefek hissetmeye başladım o eski enerjiyi alamıyorum daha büyük tekmelere şahit olmam gerekmez mi bi sorun mu var anlamadım cuma kontrole gideceğim 🙆🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ 38+3

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin hareketlerini daha iyi hissetmem gerekmez mi çok ufak tefek hissetmeye başladım o eski enerjiyi alamıyorum daha büyük tekmelere şahit olmam gerekmez mi bi sorun mu var anlamadım cuma kontrole gideceğim 🙆🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ 38+3
Yeri daraldığı için çok fazla hissetmeye bilirsin, genelde sert bir şekilde el ayak neresiyse artık bi taraftan ittirirler🤗

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım benimde 38+4 . Gebelik boyunca full aktif olan ,usg de bile sabıt duramayan kızçe iki gündür çok sakin. Büyük tekmeler genellikle gece uzaninca nadir de olsa sol sağ altlara olur oldu.

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, sonuna gelmişsin artık hiç sıkıntı yapma 🥰
Vallahi korkuyorum da stresim mi yansıyor sağlıkla gelsin gerçekten başka birşey istemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah canım benimde 38+4 . Gebelik boyunca full aktif olan ,usg de bile sabıt duramayan kızçe iki gündür çok sakin. Büyük tekmeler genellikle gece uzaninca nadir de olsa sol sağ altlara olur oldu.
Bu neyin göstergesi acaba 🙇🏻‍♀️

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Bugün çok rahat bi gündü sanki 9 aylık bebek karnımda yok değişik hissettim yana dönüyorum bi ağrı bişey yok hareketlerde gün boyu çok azdı belirgin ittirmesi bile yoktu garip oldum 🙆🏻‍♀️
Benimde 38+2 de öyleydi. İlk defa o gece rahat yattım. 38+4 te yani iki gündür hareketlerde azalma ve karnım arada taş gibi oluyor ama bugün kontrolüm vardı . Nst de sancı felan çıkmadı. Her şey normal gözüktü.

Vallahi korkuyorum da stresim mi yansıyor sağlıkla gelsin gerçekten başka birşey istemem

Bu neyin göstergesi acaba 🙇🏻‍♀️
Yerleri daraldi ve doğuma hazırlık kanala doğru ilerleyecekler onun göstergesi 😉 Bugün kontroldeydim normal bu haftalarda dedi. Hatta ben dedim sancı yok açılma var mıdır ? Yoktur hiç gerek yok bakmaya bu haftalar olağan durumlar diye gönderdi beni.

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 38+2 de öyleydi. İlk defa o gece rahat yattım. 38+4 te yani iki gündür hareketlerde azalma ve karnım arada taş gibi oluyor ama bugün kontrolüm vardı . Nst de sancı felan çıkmadı. Her şey normal gözüktü.

Yerleri daraldi ve doğuma hazırlık kanala doğru ilerleyecekler onun göstergesi 😉 Bugün kontroldeydim normal bu haftalarda dedi. Hatta ben dedim sancı yok açılma var mıdır ? Yoktur hiç gerek yok bakmaya bu haftalar olağan durumlar diye gönderdi beni.
İnşallah öyledir de bi sıkıntı yoktur rabbim sağ salim kavuştursun bizlere 🙏🏼

Korkma korkma 🥰 inşallah kolay bir doğum olur bizde 30 haftalık olduk biran önce doğurmak için can atıyorum 🙈
30dan sonram benim günleri haftaları saymakla geçti geçmek bilmedi resmen birazda kendimi hazır hissetmediğimden geçmesinide istemedim ilk defa anne olucam gerçekten çok kutsal birşey allah hepimize alnımızın akıyla emanetlerimize sahip çıkmamızı nasip etsin 🙏🏼

Bazı insanlardan sancım yoktu açılmam vardı diye duyuyorum böyle bii durumda söz konusu olabilir neden bu doktorlar başlarından salıyo hep bizi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Normal bı durum canım bende 39+4 eskisi gibi değil alanları daraliyo bebeklerimizin oyuzden ufak tekmelerini hissediyorum bu ara korkma yani geçen nerdryse 2 saate yakın hareket etmedi sonra başladı tekmelerini donmelerine olur yani son haftlarda

Tüm sayfalar yüklendi.