Sorum var Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ordulu 52 tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 844 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Ordulu 52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Hissedersiniz illaki büyüdükçe rahatça hissedeceksiniz bende 34 haftaligim son iki gündür bebeğimin hareketlerinde azalma var 10 dan fazla ama yinede tedirgin oluyorum dün sırf az hareket etti diye ağladım bişey oldu sandim büyüdükçe yeri daralacak zaten biliyorum ama bir sonraki kontrole gidene kadar nasıl sabredecegim bilmiyorum Allah evlatlarımızı sağ salim bize kavuştursun inşallah
Hayırlı aksamlar 18+3 günlük hamileyim bebeğin hareketlerini hala hissetmiyorum 3cü gebeliğim doktor oğlan büyük ihtimalle dedi gebe kalmadan öncede göbeğim vardı acaba o yüzden mi hissetmiyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı aksamlar 18+3 günlük hamileyim bebeğin hareketlerini hala hissetmiyorum 3cü gebeliğim doktor oğlan büyük ihtimalle dedi gebe kalmadan öncede göbeğim vardı acaba o yüzden mi hissetmiyorum
Kuzum benimde ikinci gebeliğim 23 haftalık gebeyim yeni yeni hissetmeye başladım seyrek seyrek

Hyl2017

Kayıtlı Üye
rank
Hayirlı akşamlar benimde 3 gebeligim bende hareketlerini hissetmiyorum diğer 2 gebeliğim de erken hissetmiştim bende tedirgin oldum dr sordum 20 haftaya kadar hissetmemen normal dedi. İnsallah sağlıcakla aliriz bebeklerimizi kucağımıza

Ordulu 52

Kayıtlı Üye
rank
Hissedersiniz illaki büyüdükçe rahatça hissedeceksiniz bende 34 haftaligim son iki gündür bebeğimin hareketlerinde azalma var 10 dan fazla ama yinede tedirgin oluyorum dün sırf az hareket etti diye ağladım bişey oldu sandim büyüdükçe yeri daralacak zaten biliyorum ama bir sonraki kontrole gidene kadar nasıl sabredecegim bilmiyorum Allah evlatlarımızı sağ salim bize kavuştursun inşallah
İnşallah canim sağ Salim bebeğini kucağına alırsın ben iki çocuğumu tam 34 haftada doğum yaptım bakalım buda erken dogmaz inşallah

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canim sağ Salim bebeğini kucağına alırsın ben iki çocuğumu tam 34 haftada doğum yaptım bakalım buda erken dogmaz inşallah
Bol su içmeye çalışın enfeksiyonu azaltıyor erken doğum riskini de düşürür inşallah gönlümüzden geçen guzzelikler bir bir peşimizde takılır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar