Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde asklinam tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 527 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan asklinam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

asklinam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar daha önce paylaşım yapmıştım yaşadığım bazı sıkıntılı durumlar var son 3 gündür aşırı stres altındayım kendime ne kadar engel olsamda ağlama nöbetlerin tutuyor ister istemez ağlayarak içimi rahatlatıyorum bu 3 gündür bebeğin harekerleri çok zayıfladı pıt pıt şeklinde hissediyorum muaneme 1 hafta var bu durum beni çok telaşlandiriyor internetten bakıyorum saçma sapan şeyler okuyorum ne yapmam lazım 26.5 günlük gebeyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar daha önce paylaşım yapmıştım yaşadığım bazı sıkıntılı durumlar var son 3 gündür aşırı stres altındayım kendime ne kadar engel olsamda ağlama nöbetlerin tutuyor ister istemez ağlayarak içimi rahatlatıyorum bu 3 gündür bebeğin harekerleri çok zayıfladı pıt pıt şeklinde hissediyorum muaneme 1 hafta var bu durum beni çok telaşlandiriyor internetten bakıyorum saçma sapan şeyler okuyorum ne yapmam lazım 26.5 günlük gebeyim
Stresi bırakmam lazım daha doğrusu ağlamayı bebekler her şeyi hissediyor ve ona göre tepki veriyor vücudunda sen üzülüp ağladığın için oda stres yapıyor ve ister istemez haraketlerini azaltıyor canım mutlu olmaya çalış onunla güzelce konuş mutlu olsun minikte

asklinam

Kayıtlı Üye
rank
Stresi bırakmam lazım daha doğrusu ağlamayı bebekler her şeyi hissediyor ve ona göre tepki veriyor vücudunda sen üzülüp ağladığın için oda stres yapıyor ve ister istemez haraketlerini azaltıyor canım mutlu olmaya çalış onunla güzelce konuş mutlu olsun minikte
Her ağladığımda vicdan yapıp karnımı seviyorum onunla konuşuyorum elimi karnıma koyup ona dualar sure'ler okuyorum elimden geldiğince ağlamamaya çalıyorum ama elimde değil hem hassas bir o kadar da stresli dönemden geçiyorum 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Her ağladığımda vicdan yapıp karnımı seviyorum onunla konuşuyorum elimi karnıma koyup ona dualar sure'ler okuyorum elimden geldiğince ağlamamaya çalıyorum ama elimde değil hem hassas bir o kadar da stresli dönemden geçiyorum 😔
Derdin sıkıntın ne bilmiyorum balım ama inşallah en kısa sürede huzura kavuşursun balım Allah'ım yardımcın olsun inşallah 🤲🏻. O zaman onu mutlu etmek için güzel anne çikolata ye 🤭🤭o zaman da mutlu olur minik 😍😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum stres yapma bebegini düşün onuda etkileme rabbim seni sıkıntılarından kurtarsın inşallah

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum internete hiçbir şekilde bakma ordaki yazanlarda moralini bozmaktan başka bişey yapmaz. Stres yapmamayı, kendine hobi edinmeyi, farklı şeylerle vakit geçirmeyi dene

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar