Sorum var Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mia tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,093 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Mia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sarıcivciv41

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar, ben25 haftalik hamileyim,bebeğimin hareketlerini gobek deliğimin altında yada çevresinde hissediyorum halen,yukarda hissetmemem normal mi.? Bu haftalarda sonra mi yukarıda hissedilir.?sizler kac haftalarda nerede hissettiniz,?
Kuzum daha minik ya normal büyüdükçe baskı yapacak yukarıya ayaklarını çıkaracak benim bile 36 dan sonra yukarda hissettim 🤲🤍

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar hanımlar, ben25 haftalik hamileyim,bebeğimin hareketlerini gobek deliğimin altında yada çevresinde hissediyorum halen,yukarda hissetmemem normal mi.? Bu haftalarda sonra mi yukarıda hissedilir.?sizler kac haftalarda nerede hissettiniz,?
Normal ben 28de başladm göbek deliği üstnde hissetmeye şuan 29 um yukarı çkmaya anca başladı yani bazen yine göbek deliği hizasnda yada çevresnde oluyo çok hareketli oldğu ve döndüğü için endişe etme 😊👍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar