Bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilara Atalay tarafından oluşturulan Bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 300 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Dilara Atalay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Selam herkese ben birşey fark ettim onu paylaşmak istiyorum yani bende öyle oluyor sizde nasıl olur bilemem ben bebeğimin hareketlerini 18 haftada hissetmeye başladım ama ara ara hissediyordum şimdi 21 hafta olduk hiç durmuyor sürekli dönüyor maasallah ben su. İçmeyi sevmeyen biriyim yani gebelikte bile içemiyorum pek sevmiyorum suyu ama bazen içim yanıyor içiyorum fark ettim ki 2 veya 3 bardak su içince bebek daha çok hareket ediyor hiç durmadan bunu denedim bugün gün boyu ve sonuç harikaydı şuan hala oynuyor bende artık su içmeye karar verdim çok uzun oldu biraz yazım kusura bakmayin 🤣🧿🥳🥰

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Selam herkese ben birşey fark ettim onu paylaşmak istiyorum yani bende öyle oluyor sizde nasıl olur bilemem ben bebeğimin hareketlerini 18 haftada hissetmeye başladım ama ara ara hissediyordum şimdi 21 hafta olduk hiç durmuyor sürekli dönüyor maasallah ben su. İçmeyi sevmeyen biriyim yani gebelikte bile içemiyorum pek sevmiyorum suyu ama bazen içim yanıyor içiyorum fark ettim ki 2 veya 3 bardak su içince bebek daha çok hareket ediyor hiç durmadan bunu denedim bugün gün boyu ve sonuç harikaydı şuan hala oynuyor bende artık su içmeye karar verdim çok uzun oldu biraz yazım kusura bakmayin 🤣🧿🥳🥰
Ohh ne güzel su zaten şart iyi olmuş bebeğin sayesinde bol bol su içersin 😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Annesii uyarmış işte seni anacım su iç bak yoksa az oynarım seni korkuturum sonra demiş 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar