Bebek hareketliliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA tarafından oluşturulan Bebek hareketliliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 895 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hareketliliği
Konbuyu başlatan SBA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

SBA

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar hanımlar pazar günü denize gittik o günden beri bebekte hareket yok normalde hareketliydi. Yoruldum dinleneyim hareketlenir dedim ama yok hala çok çok az hareket ediyor nedeni ne olabilir

Ayşenur34

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar hanımlar pazar günü denize gittik o günden beri bebekte hareket yok normalde hareketliydi. Yoruldum dinleneyim hareketlenir dedim ama yok hala çok çok az hareket ediyor nedeni ne olabilir
Cnm korkma bnm bebekte öyle noramlde hareketleri iyidi son bir haftadir hareketleri azaldı günde 10 kes hareket ediyorsa korkma

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım denize girmeyle bebeğe bişey olmaz korkma gün içinde az az da olsa hareketlerini hissediyorsan sıkıntı olmaz bebekler de sürekli aynı olmaz

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Cnm korkma bnm bebekte öyle noramlde hareketleri iyidi son bir haftadir hareketleri azaldı günde 10 kes hareket ediyorsa korkma
On kereden az hareket etmiyor gibi korkuyorum 6.aylık oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım denize girmeyle bebeğe bişey olmaz korkma gün içinde az az da olsa hareketlerini hissediyorsan sıkıntı olmaz bebekler de sürekli aynı olmaz
İlk gebeliğim çok korkuyorum birşey olursa diye

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hele o haftalarda çok normal canım benim o zamanlar bazı günler hiç durmazdı bazı günler hiç kıpırdamazdı sanki, uyku düzeni oluyor onlarında günün çoğu saatini uyuyayarak geçiriyorlar gün içinde ara ara da olsa sürekli hareketlerini hissediyorsan korkma bişey olmaz Allahın izniyle

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Hele o haftalarda çok normal canım benim o zamanlar bazı günler hiç durmazdı bazı günler hiç kıpırdamazdı sanki, uyku düzeni oluyor onlarında günün çoğu saatini uyuyayarak geçiriyorlar gün içinde ara ara da olsa sürekli hareketlerini hissediyorsan korkma bişey olmaz Allahın izniyle
Teşekkür ederim içim biraz olsun rahatladı ☺️☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar