Bebek hazırlığı ne zaman bitti

• Konbuyu başlatan Zeynep Kurt
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Kurt tarafından oluşturulan Bebek hazırlığı ne zaman bitti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,474 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hazırlığı ne zaman bitti
Konbuyu başlatan Zeynep Kurt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kıyafetlerini ne zaman yıkadınız ve hastane çantasını ne zaman hazırladınız bide hangi marka bebek deterjanı veya yumuşatıcısı kullandınız canım hamişler
Daha 31 haftalık hiç bir şey yapmadım 😀 34 den sonra çantayı hazırlarım deterjan olarak dalini seçerim daha onuda almadım 😀

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Daha 31 haftalık hiç bir şey yapmadım 😀 34 den sonra çantayı hazırlarım deterjan olarak dalini seçerim daha onuda almadım 😀
Çok geç olmuyor mu kuzum 35 de doğuma gidenleri biliyorum heran herşey olabilir ben şuan 30. Haftamdayim birçok şeyi sipariş ettim 32. Haftaya kadar hepsi biter cantam da hazır olur herhalde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek kıyafetlerini ne zaman yıkadınız ve hastane çantasını ne zaman hazırladınız bide hangi marka bebek deterjanı veya yumuşatıcısı kullandınız canım hamişler
Ben ayrı bı deterjan almayı düşünmüyorum canım şuan 30. Haftamdayim birçok şeyi sipariş ettim 32. Haftaya kadar çantam da dahil herşeyim hazır olur diye düşünüyorum 29 30. Haftalarda başla derim zamana yayinca maddi açıdan da çok sknti olmuyor

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
28 de baskadim cnm 30 haftaliga kadar tum eksiklerimi aldim 32 gibide cantayi hazirladim ven ozel bi deterjan kullanmadim normal kendi sabunumuzla yikiyorum kiyafetleri

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Canim bu devirde hersey pahaliyken bide ozel deterjanla falan ugrasma derim sen bilirsinde nebilim ben ilkinde kendi camasirlarimizla ayni sabunla yikadim bundada oyle yapicam

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben 20 haftalık Ken bez deterjan İslak mendil vazelin şampuan vücut losyonu almıştım 25 de ateş ölçer burun aspiratör reflü yatağı aldım 28de mevsimine göre kıyafet aldım yıkadım çantamı alıp hazırladim iyikide yapmışım İnan ne benim ailem ne eşimin ailesi bı eksiğin varmı bişey e ihtiyaç varmı demedi herşeyi kendim yaptım kimseye minnet im olmaz iyikide aldım herşeye zam geldi canim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Dalin sivi deterjan yumuşatıcı ve toz sabununu aldim dalin şampuan bebe yagi pişik kremi ni aldim ama daha kyafet leri tamam degil 30 haftadan sonra alisverise cikicam bebek icin eksikleri tamamlayip hazirlayayim dedim 34 de hazirlarim heralde oğlumda da 34 de hazirladim ama icimdeki heves heyecan hemen suan git al gece sabaha kadar hazirla ütüle diyor 🤣 ikinci cocuk ama heyecani bambaska

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dalin sivi deterjan yumuşatıcı ve toz sabununu aldim dalin şampuan bebe yagi pişik kremi ni aldim ama daha kyafet leri tamam degil 30 haftadan sonra alisverise cikicam bebek icin eksikleri tamamlayip hazirlayayim dedim 34 de hazirlarim heralde oğlumda da 34 de hazirladim ama icimdeki heves heyecan hemen suan git al gece sabaha kadar hazirla ütüle diyor 🤣 ikinci cocuk ama heyecani bambaska
Canımsın ya ben Instagram da hep bebeklerin videoları ni izliyorum ya 37+1 💕 zaman durdu sanki

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben 20 haftalık Ken bez deterjan İslak mendil vazelin şampuan vücut losyonu almıştım 25 de ateş ölçer burun aspiratör reflü yatağı aldım 28de mevsimine göre kıyafet aldım yıkadım çantamı alıp hazırladim iyikide yapmışım İnan ne benim ailem ne eşimin ailesi bı eksiğin varmı bişey e ihtiyaç varmı demedi herşeyi kendim yaptım kimseye minnet im olmaz iyikide aldım herşeye zam geldi canim
Öyle gerçekten zamana yayilmayinca alınmıyor ve herşey çok pahalilasti
Ben bicok şeyi ikinci el olarak aldım
Atıyorum mesela ana kucağini sadece hastaneden çıkarken kullanılmış normal fiyatı 150 ama ben 80 e aldım

Tüm sayfalar yüklendi.