Bebek hiç hareket etmiyor yardım lğtfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dicle10 tarafından oluşturulan Bebek hiç hareket etmiyor yardım lğtfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,278 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek hiç hareket etmiyor yardım lğtfen
Konbuyu başlatan Dicle10
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Dicle10

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek bugün hiç hareket etmedi 26 haftalık hamileyim siz hiç böyle bişey yaşadınız mı çok korkuyorum

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebek bugün hiç hareket etmedi 26 haftalık hamileyim siz hiç böyle bişey yaşadınız mı çok korkuyorum
Tatlı şeyler ye bayaboyle tatlı pekmez gibi sol tarafına uzan elinle böyle minik minik vur tepki vermezse acilde nst ye falan bagliyolarsa kalp atışını dinle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Müzik falan aç elinle vur illaki bir tepki verir saatlerce uyuyo olmaz yeri daraliyo olabilirde yinede hareket eder yani tuzlu falan çok yediysen oda sebeb oluyo bir kere benim başıma geldi hatırladığım tuzlu mısır gevreği yedim bir paket böyle hiç hareket etmedi hastaneye gittim 1 gün hastane yatmıştım suyu azalmıştı galiba

Dicle10

Kayıtlı Üye
rank
Tatlı şeyler ye bayaboyle tatlı pekmez gibi sol tarafına uzan elinle böyle minik minik vur tepki vermezse acilde nst ye falan bagliyolarsa kalp atışını dinle

Müzik falan aç elinle vur illaki bir tepki verir saatlerce uyuyo olmaz yeri daraliyo olabilirde yinede hareket eder yani tuzlu falan çok yediysen oda sebeb oluyo bir kere benim başıma geldi hatırladığım tuzlu mısır gevreği yedim bir paket böyle hiç hareket etmedi hastaneye gittim 1 gün hastane yatmıştım suyu azalmıştı galiba
Çok teşekkür ederim şimdi tatlı bişeyler yemeyi deniycem inşallah Bi sorun yoktur

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim şimdi tatlı bişeyler yemeyi deniycem inşallah Bi sorun yoktur
İnşallah dene bir bakalım bal ne artık evinde ne varsa ye biseyler tepki verir bekle bakalim korkma bişey olmaz inşallah

Çok teşekkür ederim şimdi tatlı bişeyler yemeyi deniycem inşallah Bi sorun

Burayada yaz sonucu korkma yani öyle Allah'ın izniyle bişey olmaz 🤲🤲

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Cnm benimde o haftalarda oyle olmuştu. Kendimi cok yormustum. İki gun sanki hic hareket etmiyor gibiydi. Okadar cok korkmustumki. Sonra sirt ustu yattim biraz uhrastim ışık felan tuttum oat bir tane vurunce icim rahatlamisti🤭🙈 sende tatli seyler ye sirt ustu uzan biraz ugras cnm

Y

Yağmur y.

Guest
Arkadaş ben 13 hafta hamileyim dun doktora gittik ve bebek yüzü koyun yatiyor ve hareket etmiyor gecen defada gittigimizdede ayniydi tatli yedim ama cok agir hareket etti. Bu seferde bole olunca doktor supelendi. Perinatojiye yonlendirdi. Ama bizde panik olduk karsidaki arkadasimda bir baksin dedi. Bu sefer karsindaki doktora gittik. Ordada hersey olmadi gerektigi gibi dedi. Bu seferde yan döndü. Normal mi sizce bu haftalarda.

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Korkma 4 6 saat haraketini hiç hissetmesen doktora git , uyuyordur annesi

Ben plasentam doğum kanalını kapatığı için sezeryan olucam ocakta , doktoruma kaçıncı hafta doğurucam diye aordumda dalga geçti benimle şubat ayında diye 🤷‍♀️, size niye oyle demis bilmiyorum

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar