Bebek için hastane cantası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Bebek için hastane cantası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,526 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek için hastane cantası
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güneşş
Kızlar 27 haftam bitti 28 e giricem çoğunuz erken diyebilir ama ben ağırlaştım şimdiden Yavaş yavaş yıkadım ütüledim hazırladım Yazım kötü olabilir Eksik veya fazla mı tecrübeli güzel anneler Ve bu şekilde yerleştirdim ben eşyaları falan

Ekli dosyalar

• E034DC17-A467-4EEF-B67F-1569CD6D3FA0.jpeg
    E034DC17-A467-4EEF-B67F-1569CD6D3FA0.jpeg
    1.4 MB · Görüntüleme: 273
  • 549485F5-653A-4E68-BF21-7C74136123F2.jpeg
    549485F5-653A-4E68-BF21-7C74136123F2.jpeg
    494.1 KB · Görüntüleme: 263

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 20. Haftasındasınız.
Bebeğimiz yaklaşık muz büyüklüğünde.
Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 25 cm ağırlıgı 320 gr :)
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 27 haftam bitti 28 e giricem çoğunuz erken diyebilir ama ben ağırlaştım şimdiden Yavaş yavaş yıkadım ütüledim hazırladım Yazım kötü olabilir Eksik veya fazla mı tecrübeli güzel anneler Ve bu şekilde yerleştirdim ben eşyaları falan
Kuzum masallah eksiğin yok hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah 🥰

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim yerim seni yazım kötü olabilir yazmışsın ya bugün niye bu annisler bu kadar tatlı anlamıyorum..😇😇🙈🙈 sen benim yazımı gör bide arapça yazısı gibi bide memur olacam doktor yazısı gibi yazım var ben bile okurken zorlanıyorum. Sen neyi nasıl koymak istersen köy bende koydum bebek için herşey var ama kendim için biraz alışveriş yapmam gerekiyor pijama altı rahat üst falan alacam benim sadece 2 tane takım var ve yetmez diye düşünüyorum

Kuzum masallah eksiğin yok hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah 🥰
İnsallah canımmm güzel kalpli insan ❤️🥰
İnsallah sen de bende bekleyen herkez zamanında sağlıklı doğumlar nasip eder rabbim insallah 🤲🤲🤲🤲

Bebeğimiz yutmaya ve sindirim sistemi mekonyum üretmeye başlar. Gebeliğin yarısı bitti. uterus göbek hizasına geldi. demir ve diğer minerallere daha çok
ihtiyacınız var.
(bu haftaya kadar bebek boyu baş popo arası ölçülür. bu haftadan sonra baş topuk arası
ölçülür.)
Canım benim yerim seni yazım kötü olabilir yazmışsın ya bugün niye bu annisler bu kadar tatlı anlamıyorum..😇😇🙈🙈 sen benim yazımı gör bide arapça yazısı gibi bide memur olacam doktor yazısı gibi yazım var ben bile okurken zorlanıyorum. Sen neyi nasıl koymak istersen köy bende koydum bebek için herşey var ama kendim için biraz alışveriş yapmam gerekiyor pijama altı rahat üst falan alacam benim sadece 2 tane takım var ve yetmez diye düşünüyorum
Ya cok guzel kalpli insansınız tesekkur ederim 🥰🥰
Olsun eczane napsın biz okuyamıyoruz onlar okuyor 😂
Benim sadece eşyam ne var biliyormusun
Göğüs koruyucu
Göğüs kremi
Göğüs pedi
Başka bişeyim yok ne alacağımı da bilmiyorum
Hep bebişi düşünmüşüm kendime almamışım :)))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sağol kuzum o senin güzel bakışın 🤗 amin inşallah cümlemizde sağlıkla doğum yapalım
Amiiiinnn 🤲🤲🤲🤲🤲❤️❤️❤️❤️

ihtiyacınız var.
ölçülür.)

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım hurclari netten mi getirttin çok güzeller ya bende poşete koydum 😁🙈ama alsam mı almasam mi kararsız kaldim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ya cok guzel kalpli insansınız tesekkur ederim 🥰🥰
Olsun eczane napsın biz okuyamıyoruz onlar okuyor 😂
Benim sadece eşyam ne var biliyormusun
Göğüs koruyucu
Göğüs kremi
Göğüs pedi
Başka bişeyim yok ne alacağımı da bilmiyorum
Hep bebişi düşünmüşüm kendime almamışım :)))
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amiiiinnn 🤲🤲🤲🤲🤲❤️❤️❤️❤️
🤲❤️

Canım hurclari netten mi getirttin çok güzeller ya bende poşete koydum 😁🙈ama alsam mı almasam mi kararsız kaldim
Kız allahım ya nolcak poşetten bişi olmaz :)
Ben mecbur aldım :( :D simdi eşim doğum yapacağım hastanenın karşısında eczacı bütün çalışanlar dr lar tanıyor hepsi de yüksek makamlı sosyete bişiler :) ama yumuşak kalpliler :)
Eşim utanmasın diye öyle yaptım
aldım netten indirimdeydi
Ama tedi de var 6 Li bavul duzenlıyixi diye :)

ihtiyacınız var.
ölçülür.)

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kız allahım ya nolcak poşetten bişi olmaz :)
Ben mecbur aldım :( :D simdi eşim doğum yapacağım hastanenın karşısında eczacı bütün çalışanlar dr lar tanıyor hepsi de yüksek makamlı sosyete bişiler :) ama yumuşak kalpliler :)
Eşim utanmasın diye öyle yaptım
aldım netten indirimdeydi
Ama tedi de var 6 Li bavul duzenlıyixi diye :)
Beöşiteye neden veriyorsun anlamadım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar