Sorum var Bebek kalp

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamze🌸 tarafından oluşturulan Bebek kalp başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 653 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kalp
Konbuyu başlatan Gamze🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Selam hanımlar bugün ikili tarama sonucumu almaya gittim izmir Tepecik doğum evine. En düşük riskli bölgeden çıktı hiçbir sıkıntı görünmedi ama çok ilgilendiler yeniden ultrasona aldılar baktılar ondan sonra yan odaya geç Kalp bölümü ile ilgilenen arkadaşımız var bir de o baksın dedi neredeyse bir 15 dakika ultrasonla o da baktı bir sorun mu var dedim Yok yok dediler sonra cocuk kardiyoloji bölümüne git 19. haftan için sana gün versinler bebeğin kalp atışlarını o zaman bir daha dinleyelim karşılaştıralım dediler bir sorun mu var dedim Yok rutin yapıyoruz bunu dedi ama daha önce kimseden duymadım böyle bir şey başına gelen var mı
Benim kızımda detaylida beyinde geçebilen bir kist gördüler başka sorun yoktu doğdu ultrasonla baktılar kist gitmiş ama kalpde delik var dediler 2 ay sonra tekrar gideceğim 7 aylik kızım var gönlünü ferah tut yanlışta görebiliyorlar bazen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar