Sorum var Bebek kesesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan Bebek kesesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kesesi
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisabr

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kizlar ben kan testinde gebe olduğumu öğrendim kaç haftalık olduğunu bilmediğim için nezmn doktora gidip kese var mı yok mu diye baktirmaliyim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
6 hafta
Meraba kizlar ben kan testinde gebe olduğumu öğrendim kaç haftalık olduğunu bilmediğim için nezmn doktora gidip kese var mı yok mu diye baktirmaliyim
Canim öncelikle hayırlı olsun
Suan gittigin taktirde keseyi görebilirsin ama boş kese görürsün 6 haftadan itibaren fasulye gibi bebegi ve kalp atışını duyarsın 🌹

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
6 hafta
Canim öncelikle hayırlı olsun
Suan gittigin taktirde keseyi görebilirsin ama boş kese görürsün 6 haftadan itibaren fasulye gibi bebegi ve kalp atışını duyarsın 🌹
Cevabınız için teşekkür ederim 10 haftalık oldumu gidiyim bide adet tarihinden itibaren mi hesaplaniyo gebelik benim adet tarihim 18 Nisan da acaba kaç haftaliktir

13 20 Haziran arası gibi gittiğinde kalp atışlarını da diyabilirsin kuzum bazen geç döllenme oluyor eğer öyle olursa erken haftalarda kalp atışı duyulmuyor ve bazı doktorlar saçma sapan şeyler konuşabiliyor o nedenle en iyisi 20 Haziran gibi gitmen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar