Sorum var Bebek kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Bebek kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,617 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek kilo
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mia

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kuru yemiş kaşar peyniri ceviz kefir yumurta kabak çekirdeği rabbim sagkikla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşaallah canım benim 🤲❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar hamilelikte Çocuğa en iyi ne kilo yapar ne yediniz Kaç kilo dogurdunuz ben 33 haftaliğim 💙
Canım benim erken doğum riskim vardı son 2 ay hep yattım kuruyemiş çok yedim bebeğim 3 kilo doğdu yani yemekle pek alakası yok bence sen ne kadar yesen de bebek kendine yeteri kadarını yararlı olanları alıyor. Sağlıklı düzenli beslen yeterli

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelikte Çocuğa en iyi ne kilo yapar ne yediniz Kaç kilo dogurdunuz ben 33 haftaliğim 💙
Canım ben hamileliğimde bol bol peynir muz kaşar peyniri vs yedim bide ama her bebek ayni olmaz kuzum her bünye farklılilk gösterebilir herşeyden yemeye calis ben 3200 doğurdum şuan iki gecdi saglikli olsunlar da inan kilosu dert değil küçük doğsa bile zamanla toparlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar