Bebek kıyafeti 🥰🤰🏽

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Beren’in Annesi 🧚♀️ tarafından oluşturulan Bebek kıyafeti 🥰🤰🏽 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,169 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Bebek kıyafeti 🥰🤰🏽
Konbuyu başlatan Beren’in Annesi 🧚♀️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️
16 haftalık hamileyim tahmini doğum Mayıs sonu Haziran başı doktorum kız dedi leoparlı takımı 3 aylık olarak aldım yazın giysin diye diğer hardal sarısı tulum da içi pamuk gibi o kadar sıcak ki kış için aldım yani 9-10 aylık olunca kışa denk geliyor zaten giyebilir sizce iyi etmiş miyim pek tecrübem yok ilk defa alıyorum 🥰🤰🏽❤️

Ekli dosyalar

• C2854435-4E64-4C17-A37F-54E22D4E8EBC.jpeg
    C2854435-4E64-4C17-A37F-54E22D4E8EBC.jpeg
    3.1 MB · Görüntüleme: 227

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalık hamileyim tahmini doğum Mayıs sonu Haziran başı doktorum kız dedi leoparlı takımı 3 aylık olarak aldım yazın giysin diye diğer hardal sarısı tulum da içi pamuk gibi o kadar sıcak ki kış için aldım yani 9-10 aylık olunca kışa denk geliyor zaten giyebilir sizce iyi etmiş miyim pek tecrübem yok ilk defa alıyorum 🥰🤰🏽❤️
İyi yapmıssin cnm benimde cinsiyet belli olusn istiyorum bir an önce bende kıyafet almak için sabırsızlanıyorum.. çok ta güzel almışsın rabbim giydirmeyi de nasip eder inşallah tatlım 🤲🥰

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Ama bayıldım çok güzel nerden aldin cnm netten falansa link alayım bende doldurdum Rabbim giydirmeyi nasip etsip

Ama bayıldım çok güzel nerden aldin cnm netten falansa link alayım bende doldurdum Rabbim giydirmeyi nasip etsip
Allah razı olsun canım seldamm oturduğum yerde bi butikten aldım 🥰🤰🏽
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olur cnm çok hoş zaten tulum erkek içinde olur kız içinde ... Çok hoş iyi günlerde kullansın güzel kızın 🥰
Allah razı olsun hepimizin bebişleri inşallah 🥰🤰🏽

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Güle güle kullanın kuzum güzel günlerde giysin prenses

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Hemen geldim buraya canım yeni gördüm, bayıldım çok tatlı bunlar bebişe çok yakışacaktır eminim🤰👶 doğum bende mayıs sonu haziran başı bekliyorum seninle aynıyız🤭 benim ilk oğlumda kış a denk gelmisti doğumum , bu bebiş yaz a geliyor nasipse tecrübesizim kıyafet konusunda şimdiden düşünüyorum nasil ne alsam diye🤔

Hemen geldim buraya canım yeni gördüm, bayıldım çok tatlı bunlar bebişe çok yakışacaktır eminim🤰👶 doğum bende mayıs sonu haziran başı bekliyorum seninle aynıyız🤭 benim ilk oğlumda kış a denk gelmisti doğumum , bu bebiş yaz a geliyor nasipse tecrübesizim kıyafet konusunda şimdiden düşünüyorum nasil ne alsam diye🤔
Canıımmm hoş geldinnn🥰 ya işte bende leoparlıyı yazlık aldım babası dedi 3 aylık olarak diğer hardal sarısı baya büyük aldım bilerek çok yazlık kışlık olarak alacağız mecbur 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar