Sorum var Bebek komple aşağida 13 haftalığım

• Konbuyu başlatan 13 haftalık gebeyim
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 13 haftalık gebeyim tarafından oluşturulan Bebek komple aşağida 13 haftalığım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 282 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek komple aşağida 13 haftalığım
Konbuyu başlatan 13 haftalık gebeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bebek komple aşağida dedi nasıl yukari cikar aynı durumu yaşayan var mı cevap verirseniz çok mutlu olurum
Benim de hamileliğimde bebek aşağıdaydı kaç haftalık olduğumu hatırlamıyorum sonradan yukarı çıkmıştım çok fazla bir yerlere Uzanma merdiven inip çıkma uzandınip kalktığın zaman karnına fazla baskı yapma benim doktorum bana bunu söylemişti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Doktor bebek komple aşağida dedi nasıl yukari cikar aynı durumu yaşayan var mı cevap verirseniz çok mutlu olurum
Bir iki gündür aynı posta çok rastlıyorum canım Benim de kızımın eşi aşağıdaydı ve zamanla yukarı çıkmıştı 6-7 aylıkken Hiç korkma Strese girme dediğim gibi bu yukarı çıkıyor yani aşağıda kalmıyor bol bol dinlenmeye çalış kendinde yorma strese de girme

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Bir iki gündür aynı posta çok rastlıyorum canım Benim de kızımın eşi aşağıdaydı ve zamanla yukarı çıkmıştı 6-7 aylıkken Hiç korkma Strese girme dediğim gibi bu yukarı çıkıyor yani aşağıda kalmıyor bol bol dinlenmeye çalış kendinde yorma strese de girme
Aynısı bende de oldu canm eşi asagidaydi ilk gebelik çok korkuyordum hep uzandım dinlendim 3 4 hafta içinde yukarı cikti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Daha zaten bebeğin çok küçük rahim göbek deliğinin hizasında bile değil tabiki aşağıda olucak canım ileriki haftalarda haftasına göre yukarı çıkar yavaş yavaş endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.