Bebek korkusu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep'in annesii tarafından oluşturulan Bebek korkusu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 944 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek korkusu
Konbuyu başlatan Zeynep'in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim ben birazda bu yuzden sizlere sormak istedim doktor yardımı gerekir mi yoksa normal mi diye yaşıtı kimse yok ailemden uzaktayım akşam üstü parka götürüyorum alışsın diye ama hep ağlayarak eve dönüyoruz
Öyle olan cocuklar hep akran egitiminden mahrum kaldigi ve surekli anneyle birlikte zaman gecirdigi icin oyle oluyor gozlemlerime göre. Her duatugunde yaninda olmamaya calisin her sorununu cozmemeye calisin. Gerwkli ortam olusursa Duzelicektir ama hic merak etmeyin ☺😊

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Öyle olan cocuklar hep akran egitiminden mahrum kaldigi ve surekli anneyle birlikte zaman gecirdigi icin oyle oluyor gozlemlerime göre. Her duatugunde yaninda olmamaya calisin her sorununu cozmemeye calisin. Gerwkli ortam olusursa Duzelicektir ama hic merak etmeyin ☺😊
İşte anne yüreğimi denir ilk annelik acemi annelik mi denir bilmiyorum ama aman düşmesin bir şeye ulaşamazsa aman ben vereyim düşmesin hep bu şekildeyim Bir de dediğiniz gibi evde sadece ikimiziz parka gidiyorum parkta durmuyor yaşıtımız çocuk da yok çok teşekkür ederim dediklerinizi dikkate alacağım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar