Sorum var Bebek mama değiştirmek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma Nur kaya tarafından oluşturulan Bebek mama değiştirmek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 242 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek mama değiştirmek
Konbuyu başlatan Şeyma Nur kaya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
1aylik bebeğim var Aptamil mama kullanıyorum bugün degistirdim sma versem birşey olur mu yada sma versem sevmese Aptamil geri dönsem bebeğe bişey olur mu yardımcı ol
Ben sürekli değisirdim cnm hic bise olmaz bebegin zaten bi sure sonra bitanesinin tadini begenicek oburleri icmicek surekli degisme bi tanesinde kal sonra cok gazli bebek olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1aylik bebeğim var Aptamil mama kullanıyorum bugün degistirdim sma versem birşey olur mu yada sma versem sevmese Aptamil geri dönsem bebeğe bişey olur mu yardımcı ol
Bencede bebelac ver gold olmayani cok guzel cogu kisi kullaniyor ve gaz yapmiyor digerleri yapiyor coguna

Şeyma Nur kaya

Kayıtlı Üye
rank
Diyorlar bağırsak bozulur o yüzden korkuyom ben sma bugün başladım annem kızdı niye aptamilr kullanmıyor sun geri dön acaba aptamile dönsem bağırsak sıkıntı olmaz dimi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Sık mama değiştirmek bebeğin bağırsak florasını etkiler canım gaz problemi normalden biraz daha fazla olur.

Tüm sayfalar yüklendi.