Bebek mi geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve sağ tarafından oluşturulan Bebek mi geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,503 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek mi geliyor
Konbuyu başlatan Merve sağ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Merve sağ

Kayıtlı Üye
rank
Karnımda kasılmayla birlikte belimde ve popomda hafif siddetli bir agrı oldu sonrasında nişan geldi acaba bebek mi geliyor kızlar yardım 40+1 deyiz

Merve sağ

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Karnımda kasılmayla birlikte belimde ve popomda hafif siddetli bir agrı oldu sonrasında nişan geldi acaba bebek mi geliyor kızlar yardım 40+1 deyiz
Benim ilk gebelik nişan geldi demişsiniz o nasil oluyor farkli birseymi geliyor anlatirsaniz sevinirim bende öğrenim inşallah sag saglim kucaginza alirsiniz rabbim anali babali büyütsün 🤲🤲🤲

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Nisan gelmesi dogumun baslangıcı canım nisandan sonra sancı baslıyor sancın duzenlı olması lazım 10 dk da belirli arayla giriyor sonra 5 dk da bi 30 40 sanıye agrı oluyor o zaman doktora gitmen lazım

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Benim iki doğumumda normal oldu ama ne nişan gördüm nede suyum geldi ben hep sancılarım 10 dakikanın altına düştükten sonra gittim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar