Bebek ne tarafta?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik Anne tarafından oluşturulan Bebek ne tarafta? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,003 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek ne tarafta?
Konbuyu başlatan Minik Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Minik Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim oglumda sag tarafımdaydı ama şimdi kızım olucak oda sagda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet canım elini koydugun zaman anlıyorsun ben 2 ci hamileligim ilk aylarımda bile doktora gitmeden sagda oldugunu biliyordum bebek oldugu taraf hep sert olur ilk aylar aşagı karın sonra bebek büyüdükce yukarıda hiss edersin o sertliyi
Ben 17. Haftama girmek üzereyim hala hissedemiyorum. İlk gebeliğim ondan mı acaba?

İlk qebeliqmde oqlum doqacaqi qüne kadar hep saq kasıqmdaydı. Simdi kızıma qebeyim ilke qöre tecrübem war az buçuk bu konuda ilk hamile kaldiqimi bilmeden kasiklarim çok aqriyordu ama saq kasiqim çok daha fazla aqrirdi çocuk qelistikcede aqrimi hep saqda yaşadım. Kızımda oqlumda saq yumurtalqmda oldu yani doktrda saq kasık diye söyledi. Sanırım en saqlikli yada hızlı çalsan yumurtaliqa qöre döllenme oluyr kız yada oqlanla alakası yok. Kızımda tek fark saq sol hareket etmesi. Oqlum sade saqdaydi
Yani sağ sol fark etmiyor cinsiyet, anladım. Çocuğumun cinsiyetini çok merak ediyorum. 🙈

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ben 17. Haftama girmek üzereyim hala hissedemiyorum. İlk gebeliğim ondan mı acaba?

Yani sağ sol fark etmiyor cinsiyet, anladım. Çocuğumun cinsiyetini çok merak ediyorum. 🙈
Allah qönlünzden qeceni wersin insaAllah hayırlıca 🤲🤗🤍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar