Bebek neden kusar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Bebek neden kusar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,480 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek neden kusar
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 8 günlük oldu az önce öyle bir kustu ki ağzından burnunda fışkırdi resmen başına gelen varmi cokmu emziriyorum her iki yada üç saatte bir emziriyorum😭😭😭😭

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim 8 günlük oldu az önce öyle bir kustu ki ağzından burnunda fışkırdi resmen başına gelen varmi cokmu emziriyorum her iki yada üç saatte bir emziriyorum😭😭😭😭
Canım sütün çok geliyorsa genzine falan kaçmış olabilir panik yapma gayet ideal emzirdiğin saat aralığı yan yatır sürekli emzirirkende kafasını gövdesine göre yüksekte tutarak emzir

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Normal sü yani ekşi kokuyomu bilmiyorum zaten sadece emziriyorum mama falan vermiyorum yani
Mamadn drgil cnm süttende olur ekşi koku. Arkadasın demekistediği kusmuk ekşi kokuyırsa midesini üşütmüştür nane kimyon kaynat kasıkla veya biberonla hafif sıcak içir. İki üç kere. Gecer üşütmüşse. Yada sen göğüslerini sıcak tut. Ama ekşi kokmuyırsa bazı bebekler kusmuklu olur cnm bnm kızım öleydi 2 3 ayda gecti. Biraz cekiyorsun onu. Dikkat et uyurken bugulur allah korusun daha minik. Gazı cıkmazsa da kusar

...

Moderator
Mod
rank
Aynı benim oğlum.Bebekken kıyafet yetiştiremezdim.okadar kusardı.Çok beslendiği için.Büyüklerimiz kusan çocuk güzel gelişir der canım.🤗

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Canım sütün çok geliyorsa genzine falan kaçmış olabilir panik yapma gayet ideal emzirdiğin saat aralığı yan yatır sürekli emzirirkende kafasını gövdesine göre yüksekte tutarak emzir
Hep yan yatiriyorum uyanikken sadece yüz üstü yatiriyorum bilmiyorum bi anda öyle bir geldi ki çok korktum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beb
Normal canım benim küçük kızım da arda yapıyor du öyle peki senin bebiş sürekli mi yoksa arda mı yapıyor öyle
Doğduğundan beri ilk defa ya bugün iki defa yaptı

Aynı benim oğlum.Bebekken kıyafet yetiştiremezdim.okadar kusardı.Çok beslendiği için.Büyüklerimiz kusan çocuk güzel gelişir der canım.🤗
Ya haklısın canım ama öyle böyle değil hem ağzından hem burnundan geldi bilmiyorum ya cok korkuyorum iki defa oldu bugün

Ya haklısın canım ama öyle böyle değil hem ağzından hem burnundan geldi bilmiyorum ya cok korkuyorum iki defa oldu bugün

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yenidoğan bebeklerde kusma normal kuzum mide kapatciklari olmadığı için emzirdikten sonra sarma hemen yatırma gazını cikariri gibi bir süre dik tut sonra yan yatır mutlaka

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar