Sorum var Bebek pamuğu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilaraaa' tarafından oluşturulan Bebek pamuğu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 146 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek pamuğu
Konbuyu başlatan Dilaraaa'
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğluma ilk günden itibaren pamuk kullanıyorum ama fiyatlar almış başını gitmiş. Bambino 18 bebedor 20 olmuş. Su nerden alıyorsunuz uyguna alanınız varsa aranızdan stok yapmayı düşünüyorum da

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğluma ilk günden itibaren pamuk kullanıyorum ama fiyatlar almış başını gitmiş. Bambino 18 bebedor 20 olmuş. Su nerden alıyorsunuz uyguna alanınız varsa aranızdan stok yapmayı düşünüyorum da
Pamuğu nerde kullanıyorsun canım ıslak mendil yerine mi pek anlamdım yazını

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızım 17 aylık bı zamana kadar ıslak mendil yerine kullanıyorum e bebekten alıyorum canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ilk zaman kullandık canim e bebekten almıştım şimdi ise prima nin yeni doğan ıslak medilini kullaniyorum

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Pamuğu nerde kullanıyorsun canım ıslak mendil yerine mi pek anlamdım yazını
Evet canım ben popo temizliği için pamuk ıslatıp kullanıyorum ılık suyla ıslak mendil kullanıp cildini tahriş etmek istemiyorum birde sildikten sonra ciltte ıslaklık hissi bırakıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ne pambugu? nereysi icin?
Alt değiştirmede temizlik icin

Kızım 17 aylık bı zamana kadar ıslak mendil yerine kullanıyorum e bebekten alıyorum canım
Ben bez kullanımını bırakana kadar hep kullaniyorum

Ben bez kullanımını bırakana kadar hep kullaniyorum
Ilk zaman kullandık canim e bebekten almıştım şimdi ise prima nin yeni doğan ıslak medilini kullaniyorum
Hep pamuk kullanıyorum ben canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar