Bebek pozisyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Bebek pozisyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,081 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebek pozisyonu
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 32+2 haftalık bebeğimin ayakları sağ yanımda ordan vuruyor kafası diğer sol tarafımda neden dönmüyor sürekli yanıma vuruyor ayaklarıyla deliniyor sanki orası o önemli değil ama 29. Haftada bebek kafa aşağı duruyordu doktor inşallah değişmez demişti ama değişti normal doğum olmayacak diye korkuyorum

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 32+2 haftalık bebeğimin ayakları sağ yanımda ordan vuruyor kafası diğer sol tarafımda neden dönmüyor sürekli yanıma vuruyor ayaklarıyla deliniyor sanki orası o önemli değil ama 29. Haftada bebek kafa aşağı duruyordu doktor inşallah değişmez demişti ama değişti normal doğum olmayacak diye korkuyorum
Benim 33 haftaya kadar tersti 35 te döndü bebgm

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğum sırasında bile dönen bebek varmış canim bizimkisi 32 haftalikken döndü dedigin gibi sagimda hissediyorum bazen en son geçen cuma gittim hala baş aşağı duruyomus gün sayyoruz bakalım 17 gün kaldı doğuma saglicak la alalım insallah

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim 33 haftaya kadar tersti 35 te döndü bebgm
Doğum sırasında bile dönen bebek varmış canim bizimkisi 32 haftalikken döndü dedigin gibi sagimda hissediyorum bazen en son geçen cuma gittim hala baş aşağı duruyomus gün sayyoruz bakalım 17 gün kaldı doğuma saglicak la alalım insallah
Benim bebek 33 de ablamınkı 39 da döndü
O zaman bekleyeyim kaç haftaya kadar dönmezse eğer sezeryan kararı veriyorlar biliyormusunuz

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadasim a 35 haftalikken sezeryan dediler önce erken doğum pozisyonunu almıştı 35 haftalikken geri dönmüş 38 hafta olana kadar beklediler dönmediği için doğumu 38 haftada sezeryan oldu
Anladım inşallah döner sezeryan dan çok korkuyorum öyle böyle değil normal doğum o kadar korkutmuyor beni canlı canlı kesilmek korkusu beni mahvediyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canim hakkında kötü düşünme iyi düşün ki iyi şeyler olsun
İlk doğumum olacak çok kafamda kuruyorum ister istemez hiç bişey bilmemek en iyisiymiş gerçekten normal doğumdan aşırı korkuyodum ama artık teknoloji zamanı olduğu için sezeryanı da görünce normal doğum korkusu hiç kalmadı. Arkadaşım sezeryan oldu panik atak hastalığı başladı çok endişeleniyorum inşallah sağlıkla gelsin en önemlisi bu ama işte ilkin günahı olmasın artık korkutuyor 😔

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebekte doğum pozisyonunu almamış daha tam canım doğum anı sancıyla bile dönebilir diyor Dr inşallah dönerlerde normal doğum yaparız bende hiç istemiyorum sezaryen olmayı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar