Bebekler kac kilo almali

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Bebekler kac kilo almali başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 589 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebekler kac kilo almali
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar yeni dogan bebek kac kilo almali benim ilk bebegim 3.100dogdu 1ayda 4.700olmus normalmiyoksa fazlami 🤔
Benim oğlum 4 kilo doğdu 33 günlükken 5600 çıktı doktor fazla almış falan dedi şuanda 7. Ayında 10 kiloyu aştı her gitmemizde bıdı bıdı yapıyor doktoru ama ben iriyim eşim iri normal yani 74 cm boyu var şuan yok önden gidiyor yok geriden sağlıklı mı sağlıklı gerisi önemli değil

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Gunde 2kez mamada veryorum ama bol bol emzryom
Neden mama veriyorsunuz vermeyin yazık benim kızım hep zayıf bir bebekti hiç vermedim çünkü sağlıklıydi 2 yaşında şuna 11 kilo yine zayıf hatta doktor zayıf ama sağlıklı bir bebeğiniz var dedi kilo alması için mama önerdi kullanma gereksinim duymuyorm

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Neden mama veriyorsunuz vermeyin yazık benim kızım hep zayıf bir bebekti hiç vermedim çünkü sağlıklıydi 2 yaşında şuna 11 kilo yine zayıf hatta doktor zayıf ama sağlıklı bir bebeğiniz var dedi kilo alması için mama önerdi kullanma gereksinim duymuyorm
Sutum var cok sivi doymuyor oyuzden mecbur veryom gunduz 1kez gece 1kez yoksa vermezdim onu vermzsem doymuyor 😟

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar yeni dogan bebek kac kilo almali benim ilk bebegim 3.100dogdu 1ayda 4.700olmus normalmiyoksa fazlami 🤔
Normal bence canım anne karnında bile son haftalarda alıyor asıl kiloyu zaten. Doğumdan sonra kendi beslenmeye başlayınca da normal kilo alması. Benim oğlanlar da öyle olmuştu çok çabuk kilo alıp toparladılar

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk bebeğim kaynanam yüzünden emmedi mana ile beslendi hep doğduğunda 2840 di çok zayıf dediler dış mihraplar her zamanki gibi şimdi 9 yaşında 32 kilo ortanca kizim da 3500 doğdu 6 yaşında suan 25 kilo oğlum doğduğunda 2900 du şimdi 4 yaşında 16 kilo buna da zayıf diyolar manyaklar bunlar yeminle saglikli mi demiyolarda kilosuna takılıyorlar 36 haftalık da 4 uncuye gebeyim 2630 olmuş dedi doktor kimseye de demedim doğumda öğrensinler kaç kilo olursa o zaman a sağlıklı olsunda kiloya takilmayin bukadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar