Bebeklerde dil beyazlıgu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hellboy. tarafından oluşturulan Bebeklerde dil beyazlıgu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 465 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde dil beyazlıgu
Konbuyu başlatan Hellboy.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Nes1234

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 aylık olduk bebeğimin dili beyaz mamadan sanırım nasıl gider yoğurt gibi neden öyle olmuştur nasıl geçer ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz lütfen
Kaynamış suya karbonat koy karıştır temiz mendili bastır dilini sil tertemiz oluyor. Az önce sildim bende bizdede oldu pamukçuk. Fincana 1 çay kaşığı karbonat birazda su koydum temiz mendili ıslatıp işaret parmağıma sardım sildim

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 aylık olduk bebeğimin dili beyaz mamadan sanırım nasıl gider yoğurt gibi neden öyle olmuştur nasıl geçer ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz lütfen
Pamucuk olmuş canım ilk dogan bebeklerde olur üzülme bişey olmaz geçer
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pamucuk olmuş canım ilk dogan bebeklerde olur üzülme bişey olmaz geçer

Cnm karbonatla dilini temizleyebilirsin yazmayı batır diline sur geçer sen sıcak birşey yemişsin onun dili yanmış kuzum ondan dolayı olmuştur doktorluk birşey yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar