Bebeklerde diş cikarma döneminde huzursuzluk normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melis123 tarafından oluşturulan Bebeklerde diş cikarma döneminde huzursuzluk normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 705 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeklerde diş cikarma döneminde huzursuzluk normal mi ?
Konbuyu başlatan Melis123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Melis123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeğim 5 aylik sürekli agzindan salya akıyor ve uyumuyor akşamları ve geceleri olmak üzere huzursuz uyumuyor sizce ne yapabilirim bay bay night damla kullanıyorum ama etkisini göremedim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bazen ne yapsan fayda etmiyor biz bile ilaç ağrı kesici almamıza rağmen dişimi ağrısa deli oluyoruz o bebeler ne yapsın bende jel kullanmıştım oğluma rahatlatsın diye diş kaşıyıcı almıştım dolaba atıp soğutuyordum myle eline veriyordum ama benim oğlumun yaz sıcaklarına denk geldi diş çıkarma dönemi şimdi biraz zor olur hasta olabilir Rabbim acil şifalar versin ağrısız acısız bir an önce çıkarır inşallah 🤲🤲🥺

...

Moderator
Mod
rank
Kizlar bebeğim 5 aylik sürekli agzindan salya akıyor ve uyumuyor akşamları ve geceleri olmak üzere huzursuz uyumuyor sizce ne yapabilirim bay bay night damla kullanıyorum ama etkisini göremedim
Benimkilerde diş jeli kullandım.Birde dişlik oluyor dolaba koyuyorsun soğuyor onlada diş yerlerini kaşıyordu rahatlıyordu canım.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Cok normal kuzumm hele o arka disleri cikartirken valaha varya burnumdan geldi çocuğum bas bas agliyordu tek lokma bisey yemyordu doktora gösterdik yapcak bisey yok dedi ilac falan vermedi boyle boyle cikartacak demişti sadece ates olursa calpol yada pedifen veriyoduk okadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar